fbpx
гороскоп
Гороскоп кохання з 30 травня по 5 червня 2022 року підкаже, чого слідувати в любовному житті зараз: хто зараз може бути спокійним, а кому варто почати хвилюватися

Гороскоп кохання з 30 травня по 5 червня 2022 року підкаже, чого слідувати в любовному житті зараз: хто зараз може бути спокійним, а кому варто почати хвилюватися

Вам цікаво, що вас чекає? Перевірте.

Прочитайте любовний гороскоп на цей тиждень і подивіться, чого очікувати.

Овен

Овнам не варто плутати любов з бізнесом. З коханою людиною про гроші краще не говорити, адже це може погано закінчитися. Хтось відчує образи через, здавалося б, невинне твердження.

Телець

Тельці попадуться комусь на очі. У їхньому житті з’явиться шанс по-справжньому щасливо закохатися – хтось почне думати про них зі щирою любов’ю. Однак вони повинні залишатися відкритими для зустрічі з людьми, щоб побачити це. Інакше вони упустять слушний момент для початку розмови.

Близнюки

Близнюкам не варто витрачати час на речі з минулого. Вони вже не зможуть виправити старі помилки. Замість того, щоб думати про це, набагато краще буде зосередитися на стосунках з друзями.

Рак

Раки мало отримують, маніпулюючи своїм партнером. Його поведінка не сподобається. Якщо вони хочуть діяти як жepтви, вони повинні спочатку розглянути, чи дійсно їм завдано шкоди. Їхня оцінка ситуації несправедлива.

Лев

Леви можуть розслабитися і повністю відпустити. Все їм прийде вчасно, тож вони мають право трохи відпочити. Відносини, які переживуть майбутнє літо, залишаться в їхньому житті ще надовго. Леви відмовляться від деяких своїх знайомств на початку червня, але це піде їм на користь.

Діва

Діви почнуть тиждень з напруженої роботи, яка змусить їх почуватися самотніми. Але якщо вони думають, що всі про них забули, то абсолютно помиляються. Як тільки вони закінчать зі своїми справами, вони можуть зосередитися на своїх задоволеннях.

Терези

Терези повинні бути терплячими, щоб створити любовні стосунки з людиною, яка їм подобається зараз. Мине ще кілька тижнів, перш ніж вони привернуть її увагу. Тим не менш, почекати варто – обіцяє бути багато чудових спільних вечорів.

Скорпіон

Скорпіони не повинні змушувати свого партнера вірити, що вони реагують на будь-яку проблему сваркою. Останнім часом вони, можливо, мали тенденцію занадто сильно проявляти свій гнів. Варто зараз трохи пом’якшити.

Стрілець

Стрілець почне запитувати себе, чи хоче він залишатися у стосунках з кимось, хто їх давно не робив щасливими. Їхня інтуїція підкаже їм, що робити. Цей тиждень може бути досить гнітючим, але він принесе необхідні зміни.

Козеріг

Козерогам варто подумати про подорожі. Поїздка, яку вони зараз планують зі своєю другою половинкою, неодмінно буде вдалою. Козероги без пари мають шанс зустріти когось цікавого під час подорожі в липні.

Водолій

У Водоліїв немає шансів відновити втрачені стосунки. Краще відмовитися від спроб, тому що інша сторона буде ними дратуватися. Слушний час для розмови з колишнім буде восени. Тепер кожна розмова закінчиться непорозумінням.

Риби

Рибам дуже пощастить в любові. У холостяків, зокрема, попереду чудовий час – як тільки вони вирішать відмовитися від своїх чотирьох стін і вийти до людей, вони майже відразу познайомляться зі своєю новою коханою. Їм не варто зараз проводити вечори на самоті.

Фото ілюстративне