fbpx
гороскоп
Гороскоп на 19 травня для всіх знаків Зодіаку: кому варто навести лад у шафі, а кому очистити енергетику свого житла

Гороскоп на 19 травня для всіх знаків Зодіаку: кому варто навести лад у шафі, а кому очистити енергетику свого житла

День тяжкої негативної енергетики, коли треба думати не лише над кожною дією, а й над кожним словом.

Овен

Душевні переживання, які сьогодні можуть долати вас від самого ранку, найкраще “лікуються” рутинною, монотонною роботою — вона займе не тільки руки, а й голову, позбавивши поганих думок.

Телець

У жодному разі не давайте волю емоціям, які сьогодні носитимуть переважно негативний характер: під їхнім впливом ви наговорите багато такого, про що згодом пошкодуєте.

Близнята

Навіюваність — не найкраща якість вашого характеру — дасть про себе знати і сьогодні: ви легко можете потрапити під вплив непорядної людини і зробити необдумані вчинки.

Рак

Зірки рекомендують вам провести цей день вдома, а щоб не нудьгувати, має сенс зайнятися домашньою роботою: навести лад у шафах, прибравши зимовий та демісезонний одяг, розсортувати документи.

Лев

Зірки наполягають на тому, що сьогодні вам необхідно очистити енергетику свого житла: позбавитися речей, які є джерелом неприємних спогадів та негативних відчуттів.

Діва

Якщо ви перед кимось винні, найкращого часу для того, щоб перепросити, вам не знайти: ображена вами людина і сама сумує за вашими бесідами, так що не втрачайте часу — дійте.

Терези

Сумніви у правильності своїх дій, які можуть пригнічувати вас від самого ранку, не більше ніж вплив енергії місячної доби – до реальності вони не мають жодного стосунку, тому не варто через них перейматися.

Скорпіон

Нинішній день не підходить для спілкування із людьми – як близькими, так і далекими: якщо немає можливості провести день на самоті, обмежтеся розмовами за справою та й то за допомогою односкладних речень.

Стрілець

Ваш внесок у підтримку загальносвітової гармонії полягатиме в наведенні ладу в просторі, що безпосередньо вас оточує, – найкраще перебрати речі та віддати непотрібні на благодійність.

Козоріг

До нових знайомств сьогодні необхідно ставитися з великою обережністю – таким чином у ваше найближче оточення може затесатися людина, яка незабаром стане причиною неприємностей.

Водолій

Не варто слухати тих, хто спробує схилити вас на свій бік, здійснивши вчинок, до якого ви морально не готові: краще відмовити їм у їхньому проханні в тактовній формі, ніж згодом пошкодувати про зроблене.

Риби

Сьогодні небажано давати якусь обіцянку, навіть якщо вас до цього змушуватимуть: виконати її ви, найімовірніше, не зможете, через що заробите небажану репутацію ненадійної людини.

Фото ілюстративне