fbpx

Гороскоп на 3 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки Зодіаку отримали поради, застереження й рекомендації, які точно допоможуть вам не втрапити у халепу у вівторок. Рак – Десятка Денаріїв. Карта позначає період багатства, стабільності, повноти життя

Гороскоп на 3 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки Зодіаку отримали поради, застереження й рекомендації, які точно допоможуть вам не втрапити у халепу у вівторок!

Гороскоп на 3 січня 2023 року, за картами Таро передбачає складний та насичений день практично для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН – Трійка Жезлів

Трійка Жезлів об’єднує у собі два початку – по-перше, це людина, яка пройшла довгий і важкий шлях і досягла, нарешті, вершини, і, по-друге, це той, кому з висоти відкрився широкий огляд навколишнього світу.

Гороскоп на завтра радить вам, як справжньому мудрецю: доля покаже щось більше, ніж бачать всі оточуючі. Головне, придивіться до тих знаків, які надає вам сам всесвіт.

ТЕЛЕЦЬ – Туз Денаріїв

Карта означає несподівані можливості. Цей туз каже, що ви можете знайти або отримати в дар якийсь матеріал, який виявиться для вас важливим саме зараз. А згодом дозволить вам здійснити прогрес у потрібних галузях.

Гороскоп на вівторок обіцяє вам сюрпризи, але повірте, незважаючи на несподіванку, це те, що вам потрібне.

БЛИЗНЮКИ – Лицар Кубків

Лицар Кубків означає добру, дружню атмосферу, гарний настрій та мудру усмішку. Ви поглинені позитивними емоціями, готові допомагати та любити, а також дарувати частинку себе світу.

Завтра ви – ідеальний коханий та добрий друг. Окрім цього, як пророкує гороскоп на завтра, можете очікувати приємних звісток чи запрошень.

РАК – Десятка Денаріїв

Карта позначає період багатства, стабільності, повноти життя та впевненості у завтрашньому дні. Але не спокушайтеся, все це не впаде вам на голову, а чекає на вас немов за сусідніми дверима.

Тобто, щоб отримати фінансовий успіх, який ви давно чекали і заслужили вам доведеться пройти через деякі труднощі та докласти зусиль.

ЛЕВ – Дев’ятка Мечів

Цей образ безсонних ночей відповідає стану глибокої стурбованості та пригніченості. Поки ви відчуваєте, що за вами слідами йдуть невдачі, і через це впадаєте у відчай. До того ж, ви ще й погано спите.

Гороскоп на завтра рекомендує задуматися про вчинене. Може десь у підсвідомості ви знайдете підказку, що глине вас і викликає подібний стан.

ДІВА – Правосуддя

Правосуддя означає, що завтра у вас особливо завищене почуття справедливості, це нормально, оскільки саме воно допоможе вам відновити її за потреби.

Гороскоп каже, що сьогодні ви звертатиметеся до розуму і намагатиметеся прищепити оточуючим основоположні, базові цінності. У зв’язку з цим можете зіткнутися з нерозумінням, але ви переможете.

ТЕРЕЗИ – Четвірка Мечів

Четвірка Меч – це карта застою, раптово перерваної діяльності та вимушеного тайм-ауту у важливих справах, причому самі ви не планували робити паузу. Здається, вас збираються відправити на “лаву запасних”.

Подумайте гарненько: може, останнім часом ви зробили щось не так? Гороскоп на завтра рекомендує трохи покопатись у минулому, щоб зрозуміти що до чого.

СКОРПІОН – Трійка Мечів

Трійка Мечів – знак того, що вам доведеться зробити вибір і знайти правильний шлях для реалізації накопиченої раніше сили. Скорпіони, зараз ви досягаєтечогось, що має принести у ваше життя найбільші дивіденди. Але не смійте зійти на криву доріжку – заслужене дістанеться лише тим, хто доклав усіх зусиль для здійснення планів.

СТРІЛЕЦЬ – Король Денаріїв

Ця карта уособлює наше прагнення мати власність, бути впевненим у завтрашньому дні і в реальних цінностях, бути в ладі з навколишньою дійсністю. Ви матеріаліст за своєю природою, але іноді все ж таки робите необачні вчинки.

Гороскоп на вівторок радить: подумайте, чи не робили ви останнім часом сумнівних вкладень коштів. Якщо так – краще забрати капітал.

КОЗЕРІГ – Шістка Кубків

Гороскоп за картами Таро спрямовує вас до країни спогадів. Шістка кубків показує, що ми постійно повертаємось у минуле і нудьгуємо за тими часами. Можливо настав час згадати про близьких і нагадати їм про те, як ви їх любите. Вони неодмінно гідно оцінять усі ваші старання і дадуть відповідь своєю підтримкою в складній ситуації, якою б вона не була.

ВОДОЛІЙ – Місяць

Місяць – карта, що означає протилежні емоції: страх і відчуття удачі. Все залежить від того, якими думками Водолій керується зараз і які рішення він ухвалював напередодні. Якщо ви були добрі до оточення – вам пощастить, якщо ні – тоді чекайте на розплату. До чого вона може прийти з того боку, звідки ви зовсім не очікували.

РИБИ – Фінал життя 

Фінал – це розлука, прощання, кінець. Але після цього завжди настає новий початок. Для Риб – це швидше за все кінець якоїсь тривалої прихильності, яка сковувала вас довгий час. Не бійтеся ставити крапки, що тягнуть вас на дно. Інакше потім вибратися з ями може бути дуже складно.

І головне, як каже гороскоп на завтра, не бійтеся сміливих рішень – зробити правильний крок допоможуть вам близькі. Попросіть їх про допомогу, і вони неодмінно простягнуть вам руку і підтримають.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page