fbpx
гороскоп
Гороскоп на 30 серпня 2022: який знак Зодіаку будуть викликати “на килим”, але треба зробити все, щоб цього уникнути, інакше від халепи “не відмиєтеся”

Гороскоп на 30 серпня 2022: який знак Зодіаку будуть викликати “на килим”, але треба зробити все, щоб цього уникнути, інакше від халепи “не відмиєтеся”

Що ж зірки приготували саме для вашого знаку Зодіаку у вівторок.

У другий робочий день зорі гороскопу на стороні тих, хто не нехтує порядком, так що якщо у вас вийшло прийти на роботу без запізнення, ви вже на півдорозі до успіху!

Овен

Сьогодні перед Овном постане необхідність розібратися у своїх фінансах. Бажано не відкладати ці справи на потім, тому що більш зручного часу не буде ще довго. Сьогодні дуже корисним для Овна буде сісти за стіл і розписати свої основні плани на найближче майбутнє.

Телець

Сьогодні Тельцю захочеться в усьому бачити логіку і сенс, шкода тільки, що оточуючі не обов’язково будуть розділяти такі його настрої. Нічого страшного, займайтеся спокійно своїми справами, і все піде як по маслу. Сьогодні Телець буде особливо щасливий у справах, що вимагають послідовності і логічності.

Близнюки

Сьогодні, хоч би що коїлося навколо, Близнюки віддадуть перевагу поставити стіну між собою і навколишньою дійсністю. Світ хай сходить з розуму, як йому хочеться, Близнюки ж сьогодні будуть займатися своїми справами, не дивлячись ні на що. Взагалі, весь цей світ не вартий того, щоб на нього відволікатися!

Рак

Сьогодні у Рака з’явиться шанс організувати будь-яке шоу! Питання тільки в тому, що це буде за шоу – красиве дійство з масою глядачів або банальна сімейна сцена з биттям посуду і розмовами на підвищених тонах. У будь-якому випадку, артистичні здібності у Рака сьогодні будуть на висоті.

Лев

Сьогодні на порядку денному у Лева стоятимуть питання, пов’язані з організацією і дисципліною. Все, що не вписується у встановлені норми і правила, може викликати у Лева активне неприйняття. Постарайтеся, щоб це не переросло в роздратування.

Діва

Сьогодні Діві дуже не завадить знайти час для того, щоб організувати який-небудь дружній міжсобойчик. Ще краще влаштувати спільний похід з друзями на якийсь захід. Хоч в театр, хоч на виставку або в кіно, головне, щоб тема була цікава.

Терези

Цього дня Терезам категорично протипоказано будь-яке спілкування з начальством. Якщо ж начальство, як на зло, вирішить викликати вас “на килим”, провести якусь бесіду або поспілкуватися з вами телефоном, придумайте будь-яку відмовку. Все що завгодно. В іншому випадку, сьогодні спілкування з начальством у Терезів може плавно перетекти в розмову на підвищених тонах.

Скорпіон

Сьогодні на порядку денному у Скорпіона будуть стояти два питання: Хто винен? І що робити? От тільки якщо на друге питання шанси знайти відповідь невисокі, то що стосується пошуку винних, тут у Скорпіона складнощів не передбачається. Думки про справедливість, а також про те, кому і як слід чинити, будуть відволікати Скорпіона від власних планів.

Стрілець

Сьогодні Стрілець ризикує весь день провести за розв’язанням чужих проблем і питань. Саме до цього його схиляють зорі гороскопу. Через це власні справи і плани можуть виявитися на час відсунуті на другий план. Зате, допомагаючи іншим, Стрілець сьогодні має шанс знайти нових друзів і союзників.

Козероги

Сьогодні як ніколи Козоріг може здивувати всіх (в тому числі і себе) своїми організаторськими здібностями. Те, на що вчора оточуючих довелося б довго вмовляти, сьогодні у Козерога може вийти без зайвих зусиль. Дар переконання буде підкріплений яскравістю позитивних емоцій.

Водолій

Сьогодні девізом Водолія цілком можуть стати слова: найважливіше – порядок в домі! І це стосується не тільки прибирання приміщення, а й до порядку в особистих справах. Для Водолія це чудовий час для того, щоб зміцнити стосунки з близькими або усунути непорозуміння.

Риби

Сьогодні запорука успіху Риб – це послідовність і поступовість, саме до цього їх і схиляють зорі гороскопу. Розум сьогодні працюватиме чітко і швидко, та й взагалі справи обіцяють йти як по маслу. У спілкуванні Риби сьогодні цілком можуть здивувати оточуючих своєю розсудливістю.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua