fbpx
гороскоп
Гороскоп на 8 травня для всіх знаків Зодіаку: один із найважчих днів у місячному циклі, коли на перший план виходить темна сторона кожної особи

Гороскоп на 8 травня для всіх знаків Зодіаку: один із найважчих днів у місячному циклі, коли на перший план виходить темна сторона кожної особи.

Будь-яка – навіть найдобріша і найсвітліша – людина може відчути бажання зробити або сказати щось погане, за що згодом їй обов’язково стане соромно. На поверхню вийдуть темні інстинкти, які в інші дні все приховують від сторонніх очей, і визначатимуть наміри та поведінку. Велика ймовірність не тільки сварок та конфліктів, а й травм, тому девіз дня: обережність і ще раз обережність!

Овен

Сприятливий час для очищення організму на всіх рівнях – як фізичному, так і ментальному: звільнити від шлаків організм допоможе детокс-дієта, піст чи звичайне голодування, а душу – вірші та класична музика.

Телець

Негатив, що накопичився у душі, бажано спрямувати на бездушні предмети – наприклад, тарілки чи подушки, а ось своїх близьких бажано оберігати – суперечка з ними може затягнутися надовго.

Близнюки

Тривожність, яку ви відчуєте від самого ранку, буде зумовлена впливом Місяця, тож не варто сприймати її за передчуття серйозних неприємностей, вже завтра вона розсіється, наче дим.

Рак

Активна діяльність не дасть очікуваного результату, тому не варто планувати на сьогодні велику кількість справ, краще дозволити собі раніше закінчити роботу і трохи відпочити.

Лев

Необхідно дослухатися до зауважень, які сьогодні можуть робити близькі – і не дуже – люди: у них буде присутнє зерно істини, тому необхідно взяти їх до уваги.

Діва

Небажано реагувати на недружні випади людей навколо, яких сьогодні не бракуватиме: адекватної відповіді ви їм все одно не дасте, а енергію витратите даремно.

Терези

Зірки рекомендують вам сьогодні якнайбільше рухатися, особливо якщо у вас сидяча робота: робіть більше перерв, під час яких бажано вийти на вулицю та пройтися швидким кроком.

Скорпіон

Якщо у вашому оточенні є токсичні люди, намагайтеся уникати спілкування з ними: вони свідомо шукатимуть конфлікту, залучившись до якого, ви відчуєте себе зовсім знесиленими.

Стрілець

Поганий настрій розвіється, щойно ви опануєте себе і почнете активно діяти: наприклад, прибирати у квартирі, прати чи готувати їжу на тиждень наперед.

Козоріг

День сприятливий для спілкування з друзями, особливо, якщо ви давно з ними не бачилися: щира розмова покращить настрій, який від самого ранку залишає бажати кращого.

Водолій

Не варто носити з собою велику суму грошей, якщо, звісно, ви не хочете стати “метою” злодіїв чи шахраїв, та й узагалі обережність сьогодні не буде зайвою – радше навпаки.

Риби

Перш ніж засуджувати іншу людину, подумайте про обставини, що супроводжували її негідний вчинок: можливо, ви зумієте якщо не виправдати, то хоча б зрозуміти її.

Фото ілюстративне