fbpx

Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків Зодіаку. Це буде місяць, сповнений спонтанних ситуацій, не всі з яких будуть приємними. Хто має шанс на прихильність долі, а кому зірки привідкриють двері “чорної смуги?

Чудовий гороскоп на квітень 2023 року – Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби

Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків Зодіаку. Це буде місяць, сповнений спонтанних ситуацій, не всі з яких будуть приємними. Хто має шанс на прихильність долі, а кому зірки привідкриють двері “чорної смуги? Подивіться самі.

Гороскоп на квітень 2023 року сповнений сюрпризів. Більшість знаків зодіаку можуть розраховувати на приємне проведення часу, але є й ті, кому доведеться боротися з неприємними наслідками весняного сонцестояння. Телець зустрінеться з несприятливою думкою оточення, Діва буде зайнята і пропустить щось важливе, а Терезам і Скорпіону потрібно відпочити і відновити сили. Перегляньте місячний гороскоп для свого знаку зодіаку та подивіться, що вам приготували зірки.

Овен (21 березня-19 квітня)

Овни в квітні вирішать боротися за своє – як в професійному, так і в особистому житті. На роботі у нього все буде добре, тому що його не покине енергія і бажання діяти. Остерігатися його варто тільки заздрісників, які будуть намагатися підкопати під нього ями. На щастя, він може розраховувати на підтримку когось особливого, хто змусить серце Овна битися частіше в другій половині місяця.

Телець (20 квітня-20 травня)

Телець повинен рахуватися з тим, що в квітні зірки будуть кидати йому під ноги поліна – особливо в професійній сфері. Готовність нічого не дасть, якщо він почне будувати інтриги за спинами інших, про що йому швидко нагадають. Хтось звинуватить його в необ’єктивності та упередженості. Йому доводиться рахуватися з багатьма гіркими словами про себе і проковтнути гіркоту поразки – навіть якщо він був не настільки винен.

Близнюки (21 травня-20 червня)

Близнюки можуть розраховувати на те, що в квітні їх серця б’ються швидше. Вони відчують весну і посміхнуться тому, хто думав, що їх посмішка більше не призначена для нього. Все, що вам потрібно зробити, це набратися сміливості і чесно висловити свої почуття. Виявляється, побоювання Близнюків були марними і вони можуть розраховувати на відповідь своїх почуттів. Це початок прекрасної пригоди – незалежно від того, скільки часу це займе.

Рак (21 червня-22 липня)

Раку в цьому місяці доведеться зіткнутися зі своєю долею – стати главою сім’ї. Близькі будуть знову і знову чогось від нього хотіти, що в якийсь момент може викликати у нього відчуття, що він взяв на свої плечі занадто багато. Йому варто відкрито говорити про свої почуття, і його обов’язково зрозуміють і допоможуть. Однак чекати, поки хтось здогадається про правду, не варто.

Лев (23 липня-22 серпня)

Лев повинен усвідомлювати, що це буде для нього переломний місяць – особливо в плані почуттів. Він відчує, що настав час щось змінити, і нарешті знайде в собі мужність втілити свої плани в життя. Однак він повинен пам’ятати, щоб при цьому нікому не завдати шкоди. Тільки успіхи на роботі – він буде оцінений і відчує, що те, що він робить, має сенс, хоча останнім часом йому могло здаватись інакше.

Діва (23 серпня-22 вересня)

Діва в квітні ні на мить не відпустить нав’язаний темп. Вона почне багато нових проектів, які принесуть їй задоволення. Однак слід враховувати вартість цього. Можливо, тому вона нехтує деякими стосунками, які їй слід плекати. Їй варто нарешті усвідомити, що гроші – це ще не все, і іноді їх краще відпустити.

Терези (23/09-22/10)

У квітні саме час відпочити та відновити сили до майбутнього літа. Це сприятливий час для того, щоб подбати про себе – як про красу, так і про здоров’я. Вона повинна усвідомити, що їй потрібно більше енергії, щоб справлятися зі своїми обов’язками. На щастя, вона встигає відновитися і відпочити, що неодмінно додасть їй сил.

Скорпіон (23.10-21.11)

У Скорпіона буде дуже ледачий місяць. Весняне сонцестояння вийде на нього, і він зовсім втратить сили. Йому не захочеться нічого робити, і краще його ні до чого не змушувати. На роботі віддає стільки, скільки треба. Це не час для досягнення успіху. Краще відновити сили і почати травень з новими силами. Квітень — найкращий місяць, щоб почекати і повернутися у форму.

Стрілець (22.11-21.12)

Стрільцям цього місяця варто зосередитися на спонтанності. Йому найкраще відправитися в подорож в компанії небайдужих йому людей. Завдяки цьому він зможе відволіктися від повсякденності, що йому зараз найбільше потрібно. Він також повинен присвятити деякий час спілкуванню з мистецтвом і природою. Красиве оточення, яке сприймається багатьма органами чуття, спонукатиме його розум до творчої діяльності.

Козеріг (22 грудня-19 січня)

Козерога чекає місяць, повний радості. У нього все почне ставати на свої місця, хіба що… честь. Це типова поведінка для нього, і цього разу він може втратити більше, ніж отримати. Якщо він цього не хоче, йому слід зберігати спокій і терпіння. Варто добре жити з іншими людьми і заражати їх своїм оптимізмом. Завдяки цьому він здатний зрушити будь-яку гору на своєму шляху.

Водолій (20 січня-18 лютого)

Водолію в цьому місяці не вдасться знайти себе в реальності, тому що він стане надзвичайно романтичним. Це не схоже на нього, тому що він зазвичай твердо стоїть на землі. У квітні ж він почне гойдатися в хмарах і спробує закохатися в людину, яка йому давно подобається. Водоліям у стосунках також варто подбати про почуття, інакше хтось важливий може втекти у них з-під носа.

Риби (19 лютого-20 березня)

У Риб місяць буде вдалим. Досить того, що вони з оптимізмом дивляться в майбутнє і вірять у свої сили. Завдяки цьому вони здатні досягти всього, про що мріють. Настав час довести себе перед начальником, і це може навіть принести йому підвищення по службі та підвищення зарплати. Зірки сприяють їм на шляху до успіху, тому варто зосередитися на цьому і використати цей час на сто відсотків.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page