fbpx

Гороскоп на квітень 2023 року – від темряви до світла: попереду сонячні та місячні затемнення, які принесуть швидкі зміни. Ми переживемо те, що назавжди змінить наше життя

Гороскоп на квітень 2023 року – від темряви до світла: попереду сонячні та місячні затемнення, які принесуть швидкі зміни. Ми переживемо те, що назавжди змінить наше життя

Гороскоп на квітень 2023 року оголошує насичений час для духовності. Ми переживатимемо ситуації, які прискорюють еволюцію наших душ. Ми зазнаємо швидких змін, які безповоротно змінять наше життя. Березень був лише початком до того, що принесе наступний місяць весни.

Гороскоп на квітень 2023 року

Квітень 2023 року відкриє сезон затемнень повним сонячним затемненням молодика в Овні. В астрології затемнення віщують зміни, які відбуваються в світі і в душі. Готуймося до багатьох неминучих змін. Ми переживемо те, що назавжди змінить наше життя. Це станеться або через ситуацію, або через нову людину, яку ви зустрінете. Неминуче кожен знак зодіаку почне нову главу.

Затемнення в Овні та Скорпіоні змінять нас цієї весни.

Ретроградний Меркурій – ще одне явище, яке чекає на нас у квітні. Вперше за кілька місяців у космосі відбудуться збурення. Теми минулого знову вийдуть на перший план. Ми відчуємо уповільнення, коли мова йде про речі, які потрібно вирішити. Кінець квітня буде насиченим. Своєю енергією він підготує нас до місячного затемнення в Скорпіоні 5 травня.

Ось гороскоп на квітень 2023 року – події, які варто пережити усвідомлено.

3 квітня: Меркурій входить у Тельця

Меркурій переходить у Тельця, де наприкінці місяця почне свою ретроградність. Ця енергія сповільнить темп життя. Ми хочемо заспокоїтися і зняти стрес. Духовний урок цього транзиту? Не дійте, поки не відновите ясність розуму. Замість того, щоб робити все на бігу, зробіть ставку на глибоке заземлення.

5 квітня: Сонце в поєднанні з Хіроном

Це день, щоб зцілити та оцінити рани, які зробили нас тими, ким ми є сьогодні. Хірон — це астероїд, відомий як Поранений цілитель, який випромінює цілющі вібрації. Активований сонцем, він проллє світло на наші болючі переживання. Хоча деякі погані спогади ніколи не зникнуть, вони можуть спровокувати народження чогось прекрасного.

6 квітня: повний місяць у Терезах

Зустріч сонця і Хірона перед повним місяцем у Терезах вивільнить сильну цілющу енергію. На цій фазі ми отримаємо силу і вищу духовну свідомість. Ми переживемо прорив. Ми знімемо наші блокади. Цей повний місяць також проллє світло на наші стосунки, сказавши нам відмовитися від поведінки або застарілих моделей, які більше не приносять нам користі, або відмовитися від них. Важливо, щоб ми залишалися відкритими та бажали працювати з цим унікальним Місяцем.

8 квітня: Меркурій входить у ретроградну тінь

З січня ми мали нуль ретроградних планет, але цей сприятливий час добігає кінця. З 8 квітня Меркурій перебуватиме в тіні свого ретроградного руху. Ми можемо отримати підказки або проблиски того, що нам потрібно пропрацювати в цьому явищі. В астрології Меркурій є “посланцем богів”, тому звертаймо увагу на будь-які послання та знаки, які дає нам Всесвіт.

11 квітня: Сонце в поєднанні з Юпітером в Овні

Сонце і Юпітер вирівняються під час їх річного з’єднання. Ця подія принесе достаток у всі сфери життя. Юпітер наповнить нас оптимізмом, звеличуючи наші найменші досягнення. Цей день також вважається сприятливим часом для встановлення намірів. Оскільки сезон Овна триває, енергія нових починань буде надзвичайно сильною.

19/20 квітня: повне сонячне затемнення молодика в Овні

Повне сонячне затемнення нового Овна є однією з найбільших подій 2023 року. Це не тільки буде чудове видовище, але й додасть потужної енергії. Сонячне затемнення зазвичай означає новий початок в еволюції душі. Коли він потрапляє в Овна, знак зодіаку, пов’язаний із зародженням життя, це обіцяє потужну трансформацію.

Проявіть, візуалізуйте та запросіть життя своєї мрії. Тут починається цикл затемнення, з яким ми працюватимемо протягом 18 місяців. Зверніть увагу на те, які теми порушує це затемнення у вашій особистій сфері. Це явище має силу кардинально змінити долю. Це, безсумнівно, принесе трансформацію або потрясіння, щоб повернути душі на правильний шлях.

20 квітня: сезон Тельців

Сонце пройде від вогняного Овна до заземленого Тельця. Ми хочемо відпочити і зупинитися. Завдяки цій космічній “паузі” ми зможемо створити час для більшого задоволення. Пора Тельця вчить радіти дрібницям . З практичної точки зору це чудовий час, щоб навести порядок у фінансах.

20 квітня: Сонце в квадраті з Плутоном

Сонце в Тельці і Плутон у Водолії створять квадратну конфігурацію на нашому космічному небі. Востаннє Плутон відвідував Водолій понад 200 років тому. Отже, ми маємо справу з рідкісною енергією, з якою можна працювати раз у житті. В астрології Плутон є планетою влади та трансформації , а Водолій символізує революцію, технології, свободу, зцілення та єдність. Це всі сфери, де ми бачимо трансформацію як на глобальному, так і на особистому рівні.

21 квітня: ретроградний Меркурій у Тельці

У цей день Меркурій офіційно піде в ретроградний спосіб у Тельці. Це явище триватиме до 1 травня. Ретроградний Меркурій має тенденцію затьмарювати розум. Це змусить нас не помічати певні речі або робити помилки. Важливих рішень, які мають віддалений ефект, краще не приймати. Ретроградний Телець може викликати проблеми, пов’язані з нашою самооцінкою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page