fbpx
гороскоп
Гороскоп на понеділок 22 серпня для всіх знаків Зодіаку: перший день початку нового тижня – день великих можливостей для деяких представників зіркового кола. У одного зі знаків сон напередодні понеділка – віщий на місяць. Дозвольте собі побути просто спостерігачем – це поверне вам рівновагу

Гороскоп на понеділок 22 серпня для всіх знаків Зодіаку: перший день початку нового тижня – день великих можливостей для деяких представників зіркового кола. Для яких – зараз розповімо детально.

Астрологи склали прогноз на понеділок 22 серпня представникам кожного знака Зодіаку.

Овен

День матиме негативні тенденції. Ймовірно, що докладені зусилля не дадуть бажаних результатів.

Скоротіть спілкування, унеможливіть нові знайомства – ваша довірливість створить перешкоди на шляху до досягнення мети, тому перестрахуйте себе, як радять зірки.

Телець

Життєвий потенціал маєтиме у перший день наступного тижня тенденцію до зниження. Можливі спокуси різного характеру чи любовна зустріч, яка принесе багато неприємностей.

Надлишок марнославства і зайвих слів може ввести вас в оману щодо справжніх намірів партнера. Сон напередодні – віщий на місяць.

Близнюки

Схильність до самопотурання, прагнення перекласти на чужі плечі свої помилки або нарікання на долю завадять вам досягти прогресу у справах.

Цей день пбуде ов’язаний із перетвореннями космічних енергій, тому може виявитися важким і в любовних справах. Не виключено, що вам не вдасться вирішити любовні проблеми, що несподівано виникли.

Планети радять не втручатися у звичайний перебіг подій – можливо, більшість неприємностей зникне сама собою.

Рак

Зберігайте витримку та холоднокровність. Не реагуйте на те, що відбувається – багато залежить не тільки від вас. Понеділок буде несприятливий для реалізації творчих задумів і справ з вкладенням капіталу, великих покупок. У другій половині дня можливі погана звістка чи погіршення самопочуття.

Бережіть себе й рідних!

Лев

У понеділок перед Левами винекне можливість нового романтичного захоплення, проте гонитва за золотим тільцем не дозволить виявити глибину почуттів чи серйозності намірів.

Сни у цей день можуть бути віщими.

Діва

Для Дів понеділок 22 серпня – день визволення від минулих негативних накопичень, викорінення поганих звичок. В результаті ви відчуєте незвичайну легкість.

Для молодих людей початок наступного тижня несе сприятливі зустрічі, знайомства, заручини. Не варто робити великі покупки. Вони виявляться непотрібними та непрактичними. Виключіть вживання міцних напоїв.

Терези

Жінки-Терези зможуть реалізувати давню мрію або досягти успіху в особистому житті. Підвищений внутрішній потенціал приверне до них увагу чоловіків.

Чоловікам-Терезам не слід йти на угоди з совістю – ви можете втратити вірного друга. Воно того не варте.

Скорпіон

У понеділок дуже ймовірний емоційний сплеск. Цілий букет несподіваних подій і повідомлень здатний навіть вас збити з пантелику. Ви не встигатимете стежити за всім, що відбувається, все обмірковувати, робити висновки.

Та не хвилюйтеся. До кінця дня ви зможете у всьому розібратися і навіть використати ситуацію на свою користь.

Стрілець

Понеділок – сприятливий день для контактів, укладання угод, шлюбів. Зірки розташовані для вас настільки добре, що будь-які справи вам вдаватимуться з першого разу. Ви відчуєте незриму підтримку найвищих сил.

Емоційне життя поступово приходитиме в норму, ви відчуєте гармонію.

Козеріг

Цей день принесе вам гарне самопочуття. Поступово взаємини приходитимуть у норму. Покладіться на інтуїцію у прийнятті важливих рішень.

У другій половині дня можливі романтичні зустрічі, які надовго залишаться у пам’яті або навівть змінять ваше життя.

Водолій

Перша половина понеділка відзначена погіршенням самопочуття, необґрунтованою емоційністю і тривожністю. Намагайтеся утриматися від різких вчинків, рішень та висновків.

Це найбільш вдалий день для того, щоб вирушити з дітьми на прогулянку, якою ви залишитеся дуже задоволені.

У другій половині дня багато Водоліїв зможе зазирнути в майбутнє, зрозуміти душу супутника життя і матеріалізувати свої творчі пориви.

Риби

Події цього дня можуть мати несприятливий вплив на емоційний стан, викликаючи підвищену тривожність та дратівливість, що може призвести до невмотивованих конфліктів і суперечок

Очевидно, це результат надто насиченого попереднього тижня, повного різноманітних вражень та переживань. Дозвольте собі відпустити ситуацію і побути просто спостерігачем – це поверне вам рівновагу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page