fbpx
гороскоп
Гороскоп на середу, 13 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку! Одним цей день треба провести максимально обережно, а іншим варто зрозуміти вираз: не помиляється той, хто нічого не робить!

Гороскоп на середу, 13 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку! Одним цей день треба провести максимально обережно, а іншим варто зрозуміти вираз: не помиляється той, хто нічого не робить!

Дізнайтеся, що ж зірки приготували саме для вашого знаку Зодіаку.

Овен

Овни, енергетика цього дня така, що все, що робиться або думається в цей день енергетично збільшується і посилюється у багато разів і повертається до нас через певний час. Тому до цього дня заведено ставитися з особливою увагою.

Телець

Тельці, у вас сьогодні зростає здатність чітко і ясно викладати свої думки, а також критичність щодо навколишніх людей. Період відрізняється емоційною холодністю, підвищеним скептицизмом, педантизмом, дріб’язковістю.

Близнюки

Близнюки, цей день несприятливий. І як всі несприятливі дні його треба пройти максимально обережно та уважно: без великих грошових витрат, без порожніх розмов і пліток, максимально зосередившись на саморозвиток, і знижуючи кількість з’їденого.

Рак

Раки, у цей день може виникнути депресія, тому не варто зациклюватися на тяжких думках, подолати їх допоможе робота, фітнес і фізкультура, прогулянки, басейн, медитації та молитви.

Лев

Леви, у цей день сприятливо максимально знижувати спілкування і ділові контакти, по можливості закритися від зовнішнього світу (хоча б подумки). Не давати обіцянок і не брати на себе додаткової роботи та фінансових зобов’язань.

Діва

Діви, постарайтеся не переїдати та дотримуватися дієти, інакше велика ймовірність нашкодити своєму організму. Природно, що про вживання “міцних” напоїв мови й бути не може. Відмінно проходять косметичні процедури.

Терези

Терези, краще в цей період більше відпочивати саме спокійним, а не активним відпочинком. Черговий спалах адреналіну може дуже погано позначитися на вашому стані та здатності контролювати емоції.

Скорпіон

Скорпіони, у цей день у вас з’явиться трохи вільного часу, який можна присвятити дому, ремонту або ж провести час з сім’єю. Зірки радять вам не звертати уваги на поради з боку, оскільки далеко не кожен порадник щиро бажає вам добра і радіє вашим успіхам.

Стрілець

Стрільці, вам не варто довго думати, а треба братися за одну з пропозицій і з усією відповідальністю підійти до цієї справи. Не варто концентруватися на кар’єрному зростанні, просто виконуйте свій обов’язок.

Козеріг

Козероги, не варто побоюватися, що ваші ідеї або пропозиції відхилять або висміють. Не помиляється той, хто нічого не робить. Та й це лише суб’єктивна думка інших людей, це їх точка зору і зовсім необов’язково, щоб вона збігалася з вашої. Будьте оригінальні та ви вийдете на перший план.

Водолій

Водолії, з настанням холодів у вас виникнуть нові статті витрат – дрібні, але незаплановані. Це пов’язано зі зміною гардероба, ремонтними роботами, ліками для батьків і іншими побутовими проблемами. Зірки радять скоротити витрати в тих областях, які з точки зору раціонального розпорядження бюджетом не є обов’язкові.

Риби

Риби, постарайтеся не думати про погане і не накручувати себе, оскільки, таким чином, ви ускладнюєте собі життя. Краще уявіть, що ви все зробили, досягли своєї мети. Пам’ятайте, що думки матеріальні. Чим з більшим азартом ви будете виконувати поточні справи, тим швидше і легше все це буде відбуватися, а ще краще якщо ви навчитеся отримувати задоволення від самого процесу.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page