fbpx

Гороскоп на тиждень з 26 грудня по 1 січня 2023 року: як ретроградний Меркурій вплине на кожен знак Зодіаку та яку прикмету на Новий рік готує це підступне явище?

Гороскоп на тиждень з 26 грудня по 1 січня 2023 року: як ретроградний Меркурій вплине на кожен знак Зодіаку та яку прикмету на Новий рік готує це підступне явище?

Гороскоп на тиждень схожий на печиво з ворожінням. Це дає нам правильну підказку в найвигідніший момент. У наступні дні у нас буде ретроградний Меркурій, що вплине на наше самопочуття, рішення та готовність діяти. Яку прикмету на Новий рік готує це підступне явище кожному знаку Зодіаку?

Козоріг

Розмови, які ви ведете цього тижня, вплинуть на ваш світогляд. Навіть якщо на даний момент все здається безнадійним, ви зустрінете речі, які вас надихнуть. Хочете оздоровити свій інтер’єр? Довірте те, що вас турбує, тому, кому ви довіряєте. Не чекайте, що люди зрозуміють ваш біль, якщо ви ніколи не говорите їм про свої емоції.

Овен

Ви настільки захоплені своїми новими пріоритетами, що пропускаєте маленькі, але важливі деталі. Цього тижня виділіть час для ретельного планування та мозкового штурму. Ви ще не готові зробити крок до своїх цілей. А поки що запишіть свої ідеї в щоденник. Створіть дошку натхнення. Навчіться користуватися перевагами заземлення, щоб якось пережити цю ретроградність.

Телець

Тижневий гороскоп передбачає, що вас чекають деякі професійні ускладнення. Особливо, коли мова йде про нові проєкти та спілкування з іншими. Ретроградний Меркурій — час ще раз перевірити все. Якщо у вас зазвичай є план Б на всі обставини, цього разу переконайтеся, що у вас також є план С. Справи, які раніше здавалися терміновими, раптом значно сповільняться.

Близнюки

Чекайте труднощів у вирішенні проблем. Інформація, яку ви отримуєте, може бути розпливчастою, туманною і навіть неправдивою. Відкладіть прийняття важливого рішення, якщо ви ще не готові. Нечітка оцінка ситуації може викликати у вас ускладнення на роботі, особливо в області розбіжностей з партнерами і колегами.

Рак

Швидше за все, ви багато думаєте про те, куди йдуть ваші стосунки прямо зараз. Ніщо не так, як було в минулому. Цього тижня оберіть альтернативний маршрут і зробіть щось інше, ніж раніше. Вам пора взяти кермо. Звільніться від відносин, які більше не мають сенсу, або, навпаки, спробуйте їх виправити. У професійних справах важливим джерелом натхнення стануть люди, з якими ви зустрінетеся протягом днів.

Лев

Цього тижня ви можете відчути бажання вивести любовні справи на новий рівень. Ви стали залежними від іншої людини. Однак переконайтеся, що ви не робите щось поганого проти когось іншого. Те, що ви думаєте, що ваша половинка поділяє всі ваші почуття, не означає, що це насправді так.

Діва

На кого можна покластися, а кому ще довіряти? Ретроградний Меркурій перевірить ваші знання. Утримайтеся від суворих суджень і чекайте додаткової інформації. У 2023 році ви побудуєте багато стосунків на міцній основі. Ви поступово вчитеся закривати очі на недосконалості інших людей. Вже під впливом вашої правлячої планети ви бачите справжню цінність дружби.

Терези

Найближчими днями ви будете драматичні. Надмірна реакція виснажить вас. Якщо щось здається вам тягарем, не змушуйте себе нести його. Перестаньте хвилюватися, що ваше життя не зовсім таке, яким ви хочете його бачити. Знизьте планку і насолоджуйтесь тим добром, яке прийшло у ваше оточення з новим роком.

Скорпіон

Приймайте рішення з думкою про майбутнє. Дізнайтеся, що робить вас “повними” прямо тут і зараз. Не покладайтеся на миттєвість чи непередбачуваність. Ви навчитеся любити себе по-новому або поглибите свою любов до поточного партнера. Але цей роман кидає виклик вашим страхам. Замість того, щоб годувати їх, перейдіть у режим співпраці та залучення. Довіряйте своїм позитивним почуттям.

Стрілець

Цього тижня ви відчуєте імпульс по-новому виразити себе та визначити свою індивідуальність. Просто стежте за своєю схильністю повторювати шкідливі моделі минулого. Ретроградний Меркурій може збити вас з колії. Спробуйте дистанціюватися від речей або людей, які живлять вашу токсичну схильність. Перш ніж діяти, двічі подумайте про свої наміри.

Водолій

Останній тиждень року перевірить вашу мотивацію. Ви можете раптово засумніватися в собі і створити собі перебільшені проблеми. Ретроградний Меркурій тут, щоб дати вам час подумати та опрацювати всі події. Деякі теми, які ви “вже закрили”, просять відкрити знову. Це дасть вам важливі відповіді на ваші запитання.

Риби

Ви можете відчути бажання змінитися, як хамелеон, і віддати себе абсолютно новим враженням. Не втрачайте себе в тому, що змушує вас перестати бути собою. Пам’ятайте, хто ви є, навіть намагаючись пристосуватися до ситуації. Відпочиньте від людей або місць, які змушують вас носити маску. Не намагайтеся виправдати чиїсь очікування, якщо ці речі не відповідають вашому серцю.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page