fbpx
гороскоп
Гороскоп на вівторок, 23 серпня 2022 року: хто засумує від нестачі грошей, а хто навпаки – зірве “кущ”

Гороскоп на вівторок, 23 серпня 2022 року: хто засумує від нестачі грошей, а хто навпаки – зірве “кущ”

Вкрай несприятливий день. Ймовірно, вас чекає зустріч або подія, яка змусить серйозно задуматися над проблемами особистого життя. Обман або наклеп таємних недоброзичливців ускладнить відносини з близькою людиною.

Телець

Бізнесменам зірки не радять поспішати з інвестиціями. Краще дочекатися сприятливіших умов. У другій половині дня Тельцям слід уважно поставитися до свого здоров’я. Спокійний відпочинок з книгою або перед телевізором, прогулянка або помірні заняття спортом дадуть необхідний запас міцності вашому організму і наповнять його зарядом бадьорості для подальших звершень.

Близнюки

Вдалий день. Близнюки зможуть подолати підступи супротивників і ворогів, зможуть поліпшити свій матеріальний стан. А ще вас чекають вдалі зустрічі з громадськими та політичними діячами.

Рак

Цей день сприяє успіху в боротьбі з власним “я”. Ви будете прагнути брати участь в різних дискусіях і суперечках. Сила почуттів буде позитивно впливати на ваш емоційний стан. Великий інтерес до справ дозволить домогтися успіхів у певних діях.

Лев

Ймовірно, зустріч з колишньою симпатією або несподіваний поворот подій змусять багатьох Левів серйозно задуматися над проблемами особистого життя. Попри те, що настає період, сприятливий для самореалізації, прояви талантів і самовираження, відносини з представниками протилежної статі будуть вкрай нестійкими.

Діва

Сьогодні вам загрожують непорозуміння на роботі. Будьте пильні й не приймайте ніяких необдуманих рішень. Від вашої витримки буде залежати багато чого. Не варто міняти роботу у цей період. Уникайте нервового перенапруження.

Терези

День змін і трансформацій. Ваш життєвий потенціал має тенденцію до підвищення. Визнання й успіх вам гарантовано в тому випадку, якщо ваші вчинки будуть засновані на реальній оцінці того, що відбувається. Сміливо йдіть назустріч долі.

Скорпіон

Сьогодні ви опинитеся в центрі уваги, і вам це сподобається. Матеріальне становище здасться стабільним. Робота обіцяє хороший прибуток. Вас чекає втілення мрій. Схоже, почнуть здійснюватися давні плани. Гарний час для розвитку комерційних зв’язків.

Стрілець

Вдалий день для поїздок або справ, пов’язаних з новими контактами, особливо з іноземцями. Вдалі зустрічі з громадськими та політичними діячами. Ті, хто прагне зайнятися політикою, зможуть нарешті здійснити своє бажання.

Козеріг

Можливо, ви відчуєте сильне напруження через подолання складних перешкод на роботі та вдома. Від настирливого бажання підкреслити власну перевагу потрібно відразу відмовитися. Не проводьте складних фінансових операцій, не позичайте грошей. Шукайте підтримку у старих друзів. Зведіть до мінімуму свої обов’язки. Водночас не втрачайте можливості змінити на краще своє особисте життя, а така можливість, як обіцяють планети, у вас обов’язково повинна з’явитися.

Водолій

У другій половині дня марнославство може стати причиною суперечки з близькою людиною. Слід уважно поставитися до свого здоров’я. Не варто перенапружуватися, шукати пригод.

Риби

Прекрасний день для активності в сфері професійної діяльності, комерційних операцій, творчих починань. Поїздки, зустрічі та нові справи, пов’язані з розширенням поля діяльності, принесуть позитивні результати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua