fbpx

Гороскоп на вихідні 1-2 квітня 2023 року несе не дуже хороші новини щодо нашого любовного життя. Хоча Венера в Тельці підтримує розвиток романтичних стосунків, ми все ж перебуваємо під впливом березневого з’єднання в Рибах і біжимо від реальності до фантазії

Любовний гороскоп на вихідні 1-2 квітня 2023 року: ці знаки зодіаку можуть втратити партнера

Гороскоп на вихідні на 1-2 квітня 2023 року містить попередження для всіх знаків Зодіаку. Зараз багато відносин можуть розвалитися раз і назавжди.

Гороскоп на вихідні 1-2 квітня 2023 року несе не дуже хороші новини щодо нашого любовного життя. Хоча Венера в Тельці підтримує розвиток романтичних стосунків, ми все ж перебуваємо під впливом березневого з’єднання в Рибах і біжимо від реальності до фантазії.

Незабаром нас чекає болісне зіткнення з реальністю – повний місяць у Терезах, а також квітневе сонячне затемнення. Події найближчих вихідних стануть передчуттям цих важких переживань.

Любовний гороскоп на вихідні 1-2 квітня 2023 року

Любовний гороскоп на вихідні 1-2 квітня сповіщає, що зараз ми можемо пережити багато неприємних моментів. Атмосфера сприятлива для протистояння – уникнути цього нікому. Звернемо увагу на те, що, здається, вже давно не має майбутнього… У багатьох знаків зодіаку зникає “пелена”. Раптом вони побачать, ким насправді є їхній партнер. Вони також можуть забути про свою симпатію майже в одну ніч.

Люди, які скривдили когось, не втечуть від правосуддя. Їм доведеться відповідати за свої вчинки. Навіть якщо хтось раніше їх ідеалізував, тепер він сформулює об’єктивну оцінку. Тож легко втратити чиюсь прихильність. Ми не повинні розраховувати, що нам щось вийде з рук, і нам не доведеться це пояснювати.

За любовним гороскопом, найближчими днями на нас чекає багато суперечок. Багато хто прийде до висновку, що у них більше немає сил і бажання боротися за майбутнє своїх відносин. Також будуть ті, хто втратить любов через їхню зневагу. Якщо вони почнуть думати лише про себе та ігнорувати почуття іншої людини, то незабаром залишаться самотніми.

Гороскоп цього тижня вказує, що найбільше не пощастить Дівам, Тельцям і Козерогам.

Ці знаки зодіаку можуть втратити партнера прямо зараз

Ось гороскоп для цих знаків зодіаку

Телець

Телець може недооцінити чиюсь прихильність і замість цього зосередитися на інших, нікчемних стосунках. Таким чином вони змарнують свій шанс на щастя. Інша сторона зрозуміє, що її не сприймають серйозно, і піде. Тельці ніколи собі цього не пробачать.

Діви

Діви виявлять величезну інтелектуальну прірву між собою та тим, у кого вони були закохані. Чим більше вони намагаються дотягнутися до цієї людини, тим важче їм буде з нею спілкуватися. Вони можуть відчувати глибоке розчарування через це. Вони вийдуть із цих стосунків практично миттєво.

Козеріг

Козерогів чекають зволікання і невиконані обіцянки. Все, що вони хотіли б відчути прямо зараз, тепер почне здаватися їм надзвичайно далеким. Немає сенсу чекати, що щось зміниться. Нове кохання не за горами. Настав час будувати нове майбутнє.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page