fbpx
гороскоп
Гороскоп на вихідні 28-29 травня 2022 року особливо ласкавий до цих 3 знаків Зодіаку. На них чекає багато щасливих вражень

Гороскоп на вихідні 28-29 травня 2022 року особливо ласкавий до цих 3 знаків зодіаку. На них чекає багато щасливих вражень

Кому цього разу пощастить? Перевірте, чи є ви в списку.

Найщасливіші знаки зодіаку цих вихідних – Козеріг, Лев і Риби. За словами астрологів, 28 і 29 травня будуть для них чудовим часом – сповненим любові, дружби та натхнення. Їм достатньо вийти з дому і зустрітися з людьми, і на їхніх обличчях майже відразу з’явиться усмішка.

Представникам цих знаків Зодіаку не варто проводити вихідні вдома:

Козеріг

Козеріг несподівано отримає можливість здійснити одну зі своїх найбільших мрій. У суботу йому прийде в голову ідея, яка відкриє перед ним масу чудових можливостей. Це вдалий час для планування подорожі. Зараз на шляху Козерога буде багато натхнення.

Лев

Левові пощастить на випадкові зустрічі. Він зустріне давно небачених друзів або зустріне когось цікавого. Співбесіди 28 і 29 травня можуть стати початком нових відносин, які триватимуть багато років. Тож давайте скористаємося тим, що Лев зараз притягує до себе тільки добрих людей.

Риби

У житті зодіакальних Риб з’явиться можливість змінити своє особисте життя. Вільні зустрінуть когось, про кого вони будуть часто думати пізніше, а люди, які перебувають у парі, отримають абсолютно нову точку зору на свої стосунки. Вихідні будуть романтичними. Час відкрити своє серце для любові.

Фото ілюстративне