fbpx
гороскоп
Гороскоп на вихідні 3-4 грудня 2022 року містить попередження для деяких знаків Зодіаку. В ці дні вони можуть викликати суперечку в любовних стосунках

Ці знаки Зодіаку у вихідні можуть потрапити в халепу в любовних стосунках.

Гороскоп на вихідні 3-4 грудня 2022 року містить попередження для деяких знаків Зодіаку. В ці дні вони можуть викликати суперечку в любовних стосунках.

У представників деяких знаків зодіаку в найближчі дні буде багато проблем з контролем над своїми емоціями. Під впливом Марса вони почнуть поводитися зовсім не так, як зазвичай. Вони можуть прагнути протистояти коханій людині, навіть якщо їм нема на що конкретно скаржитися.

Любовний гороскоп на суботу та неділю не дуже оптимістичний. Багатьом знакам зодіаку зараз буде дуже погано. Все вказує на те, що якщо ми втратимо контроль над своїми емоціями, то звинуватимо кохану людину в найгірших образах. Особливо обережними варто бути Овнам, Близнюкам і Водоліям. Найближчим часом вони можуть вирішити, що у них є багато приводів жаліти партнера.

Власники цих знаків Зодіаку в найближчий час будуть говорити зайвими словами при зустрічі з коханою людиною:

Овен

Чоловіки і жінки Овни тепер можуть почати сварку без будь-якої причини. Варто їм лише на мить чимось зіпсувати настрій, і вони тут же вважатимуть це провиною партнера.

Їх аргументи будуть абсолютно нелогічними, але вони цього навіть не помітять. Вони просто захочуть сперечатися.

Близнюки

Знак Зодіаку Близнюки раптово втратять довіру до коханої людини. Вони будуть підозрювати, що він закрутив роман з кимось на стороні або фліртує з людьми, кого він зустрів на роботі.

Але якщо вони звинуватять її в цьому, у них будуть проблеми. Виявляється, він давно знає про їх таємне знайомство без зобов’язань.

Водолій

Водолії почуватимуться відкинутими та проігнорованими. Весь вихідний чекатимуть запрошення на побачення, але з ініціативою не виступатимуть.

Замість того, щоб запитати іншу людину, чи хоче вона відвідати їх, вона образиться і обуриться на все. Це призведе до великих непорозумінь у стосунках.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page