fbpx

Гороскоп повного “черв’ячного” місяця на березень 2023 року: як кожен знак Зодіаку відреагує на цю подію!

Гороскоп повного місяця на березень 2023 року

Гороскоп повного місяця в березні 2023 року показує, як вплине повний місяць у Діви на всі знаки зодіаку. Це зарядить енергією більшість із нас, але не всіх. Подивіться, чи на вашу користь зараз зірки.

Попереду нас чекає Повний Черв’ячий Місяць, який відбудеться 7 березня 2023 року. Проте його вплив можна відчути протягом усіх попередніх вихідних і кількох днів після повного місяця. Зараз повний місяць у Діві, і цей знак зодіаку зарядить енергією більшість із нас.

Однак її вібрації будуть суперечити деяким знакам зодіаку, тому не кожен може розраховувати на прихильність зірок. Перегляньте гороскоп на повний місяць у березні 2023 року і подивіться, як він вплине на вас і ваших близьких.

Овен (21.03-19.04)

Зараз Овен може відчувати себе трохи придавленим. Він досить експресивний знак зодіаку, тому не може знайти себе, коли на нього впливає чужа енергія. Йому варто зосередитися на творчих рішеннях і все вийде.

Телець (20.04-20.05)

У Тельців буде багато енергії для дій і… життєвих змін. Саме зараз він буде приймати важливі для свого майбутнього рішення. Він може сміливо довіряти своїй інтуїції і сміливо йти до свого. Зараз зірки схиляються до його розсудливості, тому скористайтеся цим.

Близнюки (21 червня-20 червня)

Близнюкам слід бути обережними, оскільки повний місяць у Діві змусить їх нервувати. На жаль, їм буде важко це контролювати, тому що вібрації будуть занадто сильними. Якщо вони хочуть висловити свою думку, то варто зробити це дипломатично.

Рак (21.06-22.07)

Сьогодні Раку варто отримати трохи задоволення. Завдяки цьому він зможе розслабитися і спокійно пережити повний місяць. Його вібрації сприяють відпочинку та заглибленню у власні потреби.

Лев (23.07-22.08)

Лев буде сповнений амбіцій і запалу до дії. Повний місяць у Діві додасть цьому знаку зодіаку багато енергії. Варто скористатися цим моментом, адже при зміні фази Місяця його наздожене весняне сонцестояння.

Діва (23.08-22.09)

Діва відчує вітер у вітрилах. Від цієї повноти вона отримає найкраще. Вона почуватиметься красивою та впевненою. Вона сміливо піде за своїм, досягаючи успіху. Це, безсумнівно, надовго вплине на її життя.

Терези (23/09-22/10)

Терези відчують себе трохи приголомшеними енергією, що тече від Місяця. Це хороший час, щоб зосередитися на собі, розслабитися і подумати про майбутнє, але поки не приймати ключових рішень. Це вбереже його від неприємностей.

Скорпіон (23.10-21.11)

Скорпіону не потрібна зайва сміливість, але він її отримає, що зробить його ще більш готовим до дій. Це найкращий час для реалізації планів і досягнення успіху. Настав час показати себе оточуючим з кращого боку.

Стрілець (22.11-21.12)

Стрільцям не вдасться знайти себе в реальності. Тому він почне тікати у світ фантазій. Однак не варто керуватися цим при прийнятті рішень, тому що він може повністю про це пошкодувати. Цей період краще перечекати.

Козеріг (22 грудня-19 січня)

Козеріг може нервувати і зриватися на оточуючих. Однак він повинен пам’ятати, що цей повний місяць також впливає на інших, тому, якщо він не хоче викликати колотнечу, про деякі речі краще промовчати.

Водолій (20 січня-18 лютого)

Водолій відчує, що цей повний місяць негативно впливає на нього. Він залишиться наодинці зі своїми найтемнішими думками, які тепер будуть надзвичайно гнітити. Щоб не впасти в повний відчай, йому варто попросити підтримки у друзів.

Риби (19.02-20.03)

Тепер риби відчують, що Всесвіт дає їм багато енергії. Вони будуть довіряти своїй інтуїції і сміливо йти за своїм, демонструючи величезну кількість напористості. Вони стануть кращою версією себе і позбудуться звичок, які вважають поганими.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page