fbpx

Гороскоп реінкарнації: що сталося з вами у попередньому житті?

На думку астрологів, наше нинішнє життя не перше і не останнє, і до цього слід ставитися досить серйозно. На їхню думку, події нашого минулого життя залишили незгладимий слід, і це може пояснити, чому ми зараз маємо ту чи іншу рису, чому ми схильні до певної діяльності.

Астрологи склали список того, з чим могли мати справу знаки зодіаку в минулому: звичайно, це лише ймовірність, але цікаво знати, що ми робили в минулому житті.

Овен

Представники знака зодіаку Овен були дуже різносторонніми особистостями, які вміли займатися хімією, збором податків і будівництвом міста. Представники цього знака зодіаку не бояться плисти проти течії, і ця риса часто призводить до воістину значущих відкриттів.

Телець

Телець здатний любити не тільки серцем, але і розумом, тому вважається, що представники цього знака зодіаку за часів Цезаря або в Північній Європі в III-XIV століттях займалися любовними і соціальними стосунками, наприклад, вони можуть бути сватами або порадниками з любові.

Близнюки

Ймовірно, що представники цього знака зодіаку були надзвичайно важливими порадниками правителів стародавнього Сходу. Близнюки мають особливо глибоке розуміння, тому їхні поради часто дозволяють їм виконувати справді важливу роботу.

Рак

Представники цього знака дуже вперті і наполегливі, тому вважається, що в минулих життях вони були садівниками або фермерами. Не секрет, що сільськогосподарська робота вимагає великого терпіння, але Рак точно може досягти поставленої мети.

Лев

Леви просто захоплені приготуванням смачної їжі, тому вважається, що вони вміли дивувати гостей під час важливих римських свят. Представники цього знака зодіаку часто були великими артистами і кухарями.

Діва

Діви вміють уважно слухати і підкорятися голосу розуму, але вміють тримати в таємниці всі свої дії. За словами астрологів, у попередніх життях представники знака Діви могли бути практично ким завгодно: результати проведених щодо них досліджень поки залишаються загадковими.

Терези

Астрологи вважають, що представники знаку Терези в минулому житті були виключно талановитими дослідниками. Якості представників цього знака зодіаку воістину здатні підкорити світ, тому про їх роль в минулому можна тільки здогадуватися.

Скорпіон

Відомі мандрівники і філософи належать до цього знаку. Скорпіони не бояться порушувати існуючі правила, вони дуже сміливі та наполегливі у своїх цілях. Представники цього знака зодіаку постійно прагнуть до особистісного розвитку, тому велика ймовірність того, що в минулому житті вони були дійсно видатними особистостями.

Стрілець

Для Стрільців характерна незалежність і бажання робити речі, які допомагають змінювати світ маленькими кроками. Вважається, що представники цього знака могли бути лікарями, які колись боролися з чумoю або іншими небeзпечними для життя епідeміями.

Козоріг

До цього зодіаку входить багато відомих артистів і військових. Козероги демонструють якості справжнього лідера, але представники цього знака зодіаку також дуже творчі. Ймовірно, що в минулому житті вони могли брати участь у вирішальних битвах або створювати значні твори мистецтва.

Водолій

Під час Великих географічних відкриттів представники цього знака відкривали нові континенти, а в 19 столітті брали участь в економічних перетвореннях великих міст. Водолії добре знають, що світ постійно змінюється, тому завжди відкривають можливості, важливі на певний період часу.

Риби

Багато Риб жили цілком звичайним, можливо, трохи нудним життям в середні віки, але коли вони відпочивали на березі Середземного моря, у них виникла ідея дізнатися, які істоти живуть по той бік моря. Представники цього знаку завжди були справжніми інтриганами, які викликали у людей цікавість.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page