fbpx
гороскоп
Гороскоп тільки для жінок-українок на тиждень з 19 по 25 вересня 2022 року: астрологи кожній із вас дають корисні рекомендації, які допоможуть використати енергетику зірок та планет собі на благо. Не ігноруйте ці поради і все у вас буде добре – навіть зараз кожна українська жінка має бути щасливою. Результат буде швидкий і порадує!

Гороскоп тільки для жінок-українок на тиждень з 19 по 25 вересня 2022 року: астрологи кожній із вас дають корисні рекомендації, які допоможуть використати енергетику зірок та планет собі на благо.

Дослухайтеся до цих порад, і все у вас буде добре, навіть зараз кожна українська жінка має бути щасливою!

Овен

З понеділка астрологи рекомендують жінкам-Овнам подбати про особисті стосунки та всіма силами уникати конфліктів у сім’ї та на роботі. Приділіть щиру увагу другій половинці, батькам, дітям

У період з 19 по 25 вересня у житті жінок-Овнів можуть відбутися дуже важливі та сприятливі зміни, тому їм потрібна витримка, а також сили та енергія, щоб досягти успіхів у діловому та особистому житті.

Ще ці сім днів чудово підходять для схуднення, дієт – займіться собою, результат буде швидкий і порадує!

Телець

Тільцям зірки висвітлять усі їхні темні та світлі сторони характеру. Жінки цього Знаку зрозуміють, над чим їм варто як слід попрацювати, щоб стати кращими, продуктивнішими. Цей тиждень принесе важливі та навіть доленосні зміни.

Астрологи рекомендують зберігати вам внутрішню рівновагу, щоби не провокувати винекнення проблем. На початку тижня можливі перепади настрою, а значить, жінкам-Тільцям необхідно бути обережними у всьому.

В особистому житті будк багато позиттиву, особливо якщо дослухатися до слів партнера.

Близнюки

Уникнути перевтоми та проблем у сім’ї жінкам цього Знаку допоможе розподіл обов’язків та своєчасний відпочинок. Якщо Близнюки перебувають у стосунках, але чоловік з якоїсь причини почав віддалятися – не варто панікувати, адже шлюб та кохання можна врятувати.

Цього тижня важливо виявляти ініціативу та привносити щось нове у стосунки. Зірки та планети подарують цим дамам чудову можливість завершити розпочаті раніше справи. Будете почувати себе піднесеними і сповненими сил.

Рак

П’ятниця, субота наступного тижня для вас – найнасиченіші дні, в які астрологи рекомендують жінкам цього Знаку приділити більше уваги та часу розвагам та завершенню справ.

На тижні важливо зміцнити здоров’я, провести час за медитаціями, аби поповнити запаси енергії. Цей тиждень – вдалий час для змін у зовнішності, тому можна сміливо планувати похід у салон краси та оновлення гардеробу.

Лев

Прекрасним Левам, як і Ракам, потрібен новий імідж. Він допоможе привернути увагу чоловіків, оживити стосунки. Кохання відіграватиме дуже важливу роль у залученні щастя цього тижня, але не першорядну.

Робота, бізнес та саморозвиток стоятимуть трохи вище у пріоритеті. На Левів сильний вплив наприкінці тижня матиме Меркурій, астрологи рекомендують представницям цього Знаку уважно стежити за фінансами і не піддаватися на провокації на роботі.

Діва

Дівам прекрасної статі вдасться з високою ймовірністю налагодити особисте життя завдяки позитивній енергетиці Венери та її аспекту з Нептуном у суботу.

Варто уважніше придивитися до знаків уваги з боку сильної статі. Під впливом планет представниці цього знаку можуть відчути спрагу активності. Астрологи рекомендують Дівам спрямувати енергію на домашній клопіт.

Прибирання та готування допоможуть позбутися переповнюючої емоційної втоми, заспокоїтися та набути внутрішньої гармонії, а також розкрити чакри та звільнити жіночу енергію.

Терези

Терезам рекомендується частіше спілкуватися з коханою людиною, з родичами, подругами. Не можна, щоб недомовленість та образи зараз стали причиною конфліктних ситуацій.

Потрібно пам’ятати і про здоров’я, адже воно має для будь-якої жінки першорядне значення. Здоров’ям керують думки, тому насамперед варто підтримувати в собі гарний настрій.

Терезам-жінкам цей тиждень може здатися складним через вплив ретроградних планет. Приймати вірні рішення буде складніше, тому важливо позбавлятися ілюзорної безтурботності.

Скорпіон

Представницям цього Знаку астрологи рекомендують прислухатися до інтуїції, яка допоможе уникнути проблем на роботі та у стосунках. Шосте почуття не раз врятує їх від негараздів та фіаско. Воно ж допоможе і у пошуках чоловіка мрії.

Якщо ж вам не вдається отримати увагу протилежної статі вже довгий час, не потрібно поспішати з висновками. Є ймовірність того, що вся справа у банальній невпевненості. Енергетику планет можна використовувати собі на благо, спрямовуючи сили в русло творення: на роботу, спілкування з близькими, облаштування житла.

Зірки радять бути просто упевненими в собі.

Стрілець

Планети підтримають жінок-Стрільців в особистому житті, якщо останні відкриті для нових знайомств.

Самотнім представницям цього Знаку пощастить зустріти на своєму шляху доброго та дбайливого чоловіка.

Усім, хто у відносинах, краще дати другій половинці свободу і робити частіше компліменти. Потрібно частіше гуляти і менше переживати через дрібниці.

Можливо, настав час прислухатися до коханої людини та звернути увагу на її потреби та бажання – тоді і ви відчуєте себе щасливішою.

Козеріг

Енергетика Венери наступного тижня допоможе Козерогам відновитися як внутрішньо, так і зовні, тому жінки цього Знаку можуть запланувати зміну іміджу та похід по магазинах. Новий образ допоможе відчути впевненість у собі та стати успішнішими у коханні, у справах.

Астрологи радять цим жінкам стежити за прикметами на удачу. Через ретро-Меркурія Скорпіони можуть зіткнутися з проблемами в особистому житті на початку тижня. Енергетика планети може спричинити перепади настрою.

Водолій

Водоліям-жінкам варто звернути увагу на самопочуття та всіма силами уникати конфліктних ситуацій. А

стрологи рекомендують направити енергію на вирішення нагальних проблем, роботу та будь-яку фізичну активність, яка допоможе уникнути емоційного перевантаження.

Цього тижня нічні світила допоможуть прекрасним Водоліям відкрити таємницю того, що чекає на них у майбутньому. З понеділка настає ідеальний момент для довгострокового планування та спроб визначити свої найближчі цілі.

Риби

Наступного тижня вплив планет позначиться на світогляді Риб, поставивши представниць цього Знака перед дилемою. Це вдалий час для завершення всіх справ, що затяглися, для постановки нових цілей і планування.

Можливі негаразди у спілкуванні з незнайомими людьми по роботі. Щоб унеможливити появу проблем, прекрасним Рибам варто скористатися лунницею – сильним жіночим оберегом.

Період сприятливий спілкування з близькими, роботи. Рішучість та оптимізм цього тижня допоможуть цим жінкам підкорити нові вершини – у вас все задумане вийде!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page