fbpx
гороскоп
Гороскоп викрив зрадників: ці знаки Зодіаку тільки шукають нагоду сходити “наліво”. Вони це роблять так таємничо, що жінки й не здогадуються

Гороскоп викрив зрадників: ці знаки Зодіаку тільки шукають нагоду сходити “наліво”. Вони це роблять так таємничо, що жінки й не здогадуються.

Представники цих знаків зодіаку вважають, що не зобов’язані нікому зізнаватися в зраді. Якщо їм вдасться зберегти це в таємниці, вони не візьмуть за це відповідальності.

Чоловіки цих знаків Зодіаку приховують свою зраду від партнерки. Багато з них не відчувають докорів сумління з цього приводу. Вони впевнені, що нічого поганого не робили – самопочуття не змінилися, тому один стрибок убік не має бути проблемою.

Володарі цих знаків зодіаку не можуть сказати своїй коханій, що вони її зрадили:

Водолій

Через деякий час у відносинах Водолій може вирішити, що йому слід переконатися, що він вибрав правильну пару. Для цього він призначає зустріч з кимось іншим і перевіряє, як на нього впливає перспектива завести роман з недавно знайомою людиною. Якщо потім він переконається, що вважає за краще продовжувати стосунки, то без докорів сумління повертається до коханої. Він ніколи не розповідає їй, що сталося.

Близнюки

Чоловік Близнюки завжди знаходить виправдання своїй поведінці, коли він зраджує своїй партнерці. Він чудово тримає це в таємниці, тому що вміє виправдовуватися перед собою. Він не відчуває провини, тому швидко забуває свою невірність. Якщо його кохана дізнається про це випадково, вона дивується і спочатку заперечує це.

Рак

Всупереч своїй думці, романтичний Рак може поводитися так, ніби йому зовсім наплювати на кохану людину. Щоразу, коли у його відносинах виникають проблеми, він тікає від них і робить все, щоб уникнути конфронтації. Тоді він починає шукати інші любовні переживання. Він може закохатися в когось на тиждень, а потім відновити відносини, як ні в чому не бувало.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua