fbpx
гороскоп
Гороскоп за картами Таро на особливу дату – 22 листопада 2022 року: всі знаки зодіаку отримали від зірок і Всесвіту знаки і поради, як змінити долю. Цей вівторок не можна проїхити аби як. П’ятірка Денаріїв – вже за кілька днів на вас чекає суттєва винагорода!

Гороскоп за картами Таро на особливу дату, вівторок 22 листопада 2022 року: всі знаки зодіаку отримали від зірок і Всесвіту знаки і поради, як змінити долю!

Сьогодні складний та насичений день для всіх знаків Зодіаку.

Деяким знакам зодіакального кола астрологи обіцяють досягнення гармонії зі світом і оточенням, а інших всесвіт попереджає про те, що день принесе розчарування та негаразди.

ОВЕН – Верховний Жрець

Ця карта уособлює світ віри та глибокої довіри, що ґрунтується на непохитності обраних цінностей. Здається все, що ви сповідували останнім часом і є ваш шлях, а продовжити його – ваша доля.

Гороскоп на вівторок дозволить Овнам досягти повноцінної внутрішньої гармонії та набути абсолютно нових емоцій.

ТЕЛЕЦЬ – Четвірка жезлів

Четвірка Жезлов відповідає періоду миру та спокою, під час якого ми розкриваємось назустріч життю та його радостям. Найважчий етап пройшов і після нього залишилися лише добрі спогади. Тепер на вас чекає повне умиротворення.

Гороскоп на 22 листопада радить поклопотатися за близьких і гідно оцінити їхні старання заради вас. Ви можете зробити їм дуже корисну послугу і самі отримаєте від цього радість і задоволення.

БЛИЗНЮКИ – Сімка Жезлів

Карта означає, що ми зазнали нападу найсильніших супротивників. Вона також каже що шанс перемогти є, адже ви перебуваєте у вигіднішому становищі. Головне, добре продумати ходи, і тоді ворог отримає по заслугах! Ви опинитеся на висоті – навіть не сумнівайтеся! Але увімкніть пильність.

РАК – Десятка Жезлів

Гороскоп на сьогодні за картами Таро обіцяє вам розчарування. Про це говорить Десятка Жезлів – карта похмурого настрою, що показує, що ми очікували дуже багато, а тепер усі наші райдужні перспективи розвіялися як дим.

Ви перебуваєте зараз у постійному пошуку, і жоден з варіантів не влаштовує. Але іноді варто просто придивитися або поглянути на світ.

ЛЕВ – Двійка Денаріїв

Двійка Денаріїв – це карта гравця та людини, якій байдуже, яке рішення прийняти. Ви дуже легковажні і тому гороскоп на вівторок попереджає вас: така поведінка може призвести до негативних наслідків

Сьогодні для вас не мають значення ні гроші, ні люди. Вас зачепила якась деталь і ви готові поставити все на кін. Якщо переможете – виграєте трохи, якщо програєте – втратите все. Думайте!

ДІВА – Маг

Таро обіцяє вам інтелектуальні можливості. Карта означає розум, кмітливість, активну життєву позицію.

Сьогодні справа, за яку ви візьметеся, обов’язково вам вдасться і вам хочеться працювати сильніше та активніше.

Гороскоп на 22 листопада радить придивитися до людини, до якої ви давно відчуваєте симпатію, але не сприймаєте цього серйозно.

ТЕРЕЗИ – Трійка Мечів

Ця карта означає вибір, зроблений попри почуття. Весь минулий час ви знаходилися в стані певної залежності. Цей процес позначався на вас негативно, але всупереч усьому припинити стосунки не вдавалося.

Але зараз настав час, коли нарешті ваші почуття пригнічені вашим розумом. І це вірний крок, щоб позбутися цієї залежності. Ви відчуєте полегшення і відкритість новому.

СКОРПІОН – П’ятірка Денаріїв

Карта, яка вам випала, означає кризу, поневіряння та тривоги. Зараз ви в стані невизначення та занепокоєння. Вам постійно здається, що чогось не вистачає, і насправді так і є у вашому житті.

Такі періоди бувають у кожного, не хвилюйтеся, просто зачекайте. Жодних серйозних втрат чи горя не буде. Однак пам’ятайте – доля прихильна до вас, і якщо ви покірно перенесете всі випробування, вже за кілька днів на вас чекає суттєва винагорода!

СТРІЛЕЦЬ – Закохані

Гороскоп картами Таро обіцяє вам любовне захоплення. Карта, що випала, пророкує глибокі душевні переживання. Вам зараз комфортно у світі, що вас оточує, і ви готові віддавати йому всі свої внутрішні ресурси. У відповідь він підкине вам людину, з якою ви зможете повністю розкритися назустріч почуттям.

КОЗЕРІГ – Шістка Жезлів

Карта позначає період багатства, стабільності, повноти життя та впевненості у завтрашньому дні. До вас прийде фінансовий успіх, на який ви давно чекали і заслужили.

Незважаючи на позитивний прогноз на майбутнє, вам все одно доведеться пройти через деякі труднощі та перешкоди. Ваше завдання – гідно зустріти та подолати випробування.

ВОДОЛІЙ – Десятка Денаріїв

Це карта перемоги, успіху, слави та “всенародного визнання”, а від сюди і радості, задоволення. Ви шукали ясності та смислів і сенсів? Настав час їх отримати та порадіти своїм досягненням. Як варіант – зміни свідомості у цей день, є шанс перестати себе жаліти та вважати невдахою та перейти до стадії переможця.

РИБИ – Паж Мечів

Валет масті Меч означає роз’яснення, прояснення ситуації, якийсь свіжий струмінь, завдяки якому нам раптом відкривається істинний сенс того, що відбувається, і навіть сама заплутана справа стає простою і зрозумілою.

Проблема лише в тому, що це рішення прийде до вас через конфлікт. Причому причина його – давні розбіжності, які ви вже заховали у своїй голові, а у свідомості партнера вони ще болять. Неправильна поведінка у конфлікті може зруйнувати союз. Будьте уважні і обережні, зірки підкажуть рішення.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.