fbpx

Гороскоп за Таро на 6 січня 2023 року для всіх знаків зодіаку: день сьогодні вельми неоднозначний, багато хто отримає те, чого так давно хотів, при чому – легко, а комусь доведеться шукати вихід з халепи. Гороскоп на сьогодні для Левів попереджає про конфлікт. Скорпіонам пощастить по-крупному

Гороскоп за Таро на 6 січня 2023 року для всіх знаків зодіаку: день сьогодні вельми неоднозначний!

Гороскоп на п’ятницю, 6 січня 2023 року, за картами Таро передбачає легкий день для багатьох знаків Зодіаку: багато хто отримає те, чого так давно хотів.

ОВЕН – Туз Жезлів

Туз Жезлів, що випав вам у розкладі на п’ятницю, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Отже, сміливо втілюйте навіть найшаленіші ідеї – вони неодмінно знайдуть підтримку серед вашого оточення. Гороскоп на сьогоднішній день передбачає Овнам стабільний і гармонійний розвиток ситуації, пов’язаної з вашим діловим життям.

ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець

Ця карта має позитивний характер, особливо з погляду громадської діяльності. Гороскоп на сьогодні по Таро обіцяє Тельцям заступництво вищих сил та сприятливий результат у будь-якій справі. Пам’ятайте, саме цього дня доля дає вам благословення на здійснення чогось принципово важливого, тому не варто боятися відверто говорити про свої наміри.

БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів

Лицар Меч символізує емоційні злети, які допоможуть вам показати себе в новому і несподіваному вигляді. Сьогодні на вас чекає піднесений настрій, але для цього ви повинні відкинути звичні способи мислення та діяти оригінально й креативно, шукайте ові рішення  підходи. І, що дуже важливо – зосередьтеся на меті повністю.

РАК – Трійка Мечів

Гороскоп на п’ятницю за картами Таро для Раків прогнозує їм нелегкий день, який вони проведуть у роздумах над своїм минулим і над майбутнім, вас ці думки і спогади накриватимуть хвилями. Можливо, є щось таке, що тягне вас вниз і не дозволяє впевнено рухатися вперед.

Раки опиняться перед нелегким вибором, який може прямо вплинути на подальше життя та ставлення оточуючих. Будьте обережні й уважні.

ЛЕВ – П’ятірка Жезлів

Цю карту важко назвати позитивною, але при цьому саме її допомога стане в нагоді вам у досягненні істини. Гороскоп на сьогодні для Левів попереджає про конфлікт. Не виключені сімейні “розбірки” та з’ясування стосунків із колегами по роботі.

Ще одне значення карти – внутрішня боротьба, пов’язана із переоцінкою цінностей. Тому гороскоп на п’ятницю 6 січня радить представникам цього знаку Зодіаку бути готовим до всього, будь-які події в житті вас тільки загартують і подарують запас нових сил для подальших звершень.

ДІВА – Дама Кубків

Сьогодні ви можете зустріти витончену, мудру жінку, яка має розвинену інтуїцію та п’яте почуття. Саме ця дама втілює вашу удачу – вона буде супроводжувати у всіх починаннях.

День може бути пов’язаний із прозріннями та отриманням дуже важливої інформації – завдяки підказкам ззовні або вашим власним відкриттям. Приділяйте особливу увагу “знакам” – вони будуть дуже промовистими, Всесвіт хоче сказати вам щось дуже важливе.

ТЕРЕЗИ – Дама Мечів

Гороскоп на п’ятницю каже, що у вас може виникнути сильне бажання стати незалежним, і саме цього дня ви почнете діяти. Терези будуть користуватися своїм гострим розумом, щоб розірвати всі кайдани, щоб вийти на новий рівень і вдихнути повітря волі. Не виключено, що цього дня ви потребуватимете чиєїсь духовної допомоги, але неодмінно отримаєте пораду, яка вам буде по-справжньому корисною.

СКОРПІОН – Сонце

Скорпіонам у цей день пощастить по-крупному, адже вам випала одна із найкращих карт колоди! Сонце символізує найвище досягнення, успіх, визнання заслуг і навіть славу. Карта говорить про справжнє щастя, яке можливо, тільки якщо сприймати світ чистою, дитячою свідомістю, не затьмареною амбіціями, владолюбством та егоїзмом. Гороскоп на сьогодні каже, що цього дня ви можете усвідомити щось дуже важливе і навіть у якомусь сенсі заново народитись.

СТРІЛЕЦЬ – Колісниця

Колісниця означає значний ривок уперед. Гороскоп на сьогодні за картами Таро радить Стрільцям виявити терпіння та максимальну уважність. Ви намагаєтесь скласти власну картину світу по маленьких пазлах, складаючи їх один до одного.

Але не бійтеся серйозних рішень – рвіться вперед, говоріть чітко, можете сміливо просити у долі дарунків – вона вам не відмовить, навіть незважаючи на колишні незначні помилки.

КОЗЕРІГ – Шістка Меч

Гороскоп Таро готує вам кардинальні зміни: карта, яка випала вам, означає, що зовсім скоро ви зможете досягти нових берегів. Поки ви знаходитесь десь на середині між повною радістю та сумним прощанням.

Який з цих варіантів зрештою вибрати – залежить тільки від вас і вашого світогляду. У п’ятницю вам варто ризикнути і зробити якийсь крок, якого ви дуже вагалися.

ВОДОЛІЙ – Двійка Денаріїв

Двійка Денаріїв символізує відсутність балансу у всіх аспектах життя: ви кидаєтеся між двома таборами і не можете вибрати жодного з них. Найчастіше така поведінка призводить до розпорошення власних сил та нездатності мислити об’єктивно.

Намагайтеся сьогодні визначити для себе пріоритети на найближчий час і сконцентруватися на них – тільки так зможете набути гармонії та визначитися з пріоритетами на майбутнє.

РИБИ – Туз меч

Туз Меч – це вольовий свідомий акт, здатність чітко відокремити те, чого бажаєш, від зайвого, що заважає в житті. Напевно, ви сьогодні зможете дійти якогось життєво-важливого висновку, і це дуже допоможе вам у майбутньому.

Гороскоп на сьогодні радить Рибам: подумайте над тим, що заважало вам рухатися вперед і прийміть досить жорстке й чітке рішення з позицій сили, волі та розуму – це відкриє вам ясний шлях вперед.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page