fbpx
гороскоп
Гороскопчик кохання вам на завтра, 16 вересня, від мене, мої любі! Ох, дехто ж і щасливий! тільки порада – ховайте своє щастячко від чужих очей, домовилися? Збережете і втримаєте його надовго

Гороскопчик кохання вам на завтра, 16 вересня, від мене, мої любі! Ох, дехто ж і щасливий!

Тільки давайте домовимося: приховуйте дещо своє щастячко від чужих очей – і збережете і втримаєте його надовго.

А пощастить особливо ось кому.

Телець

Завтра, 16 вересня, Тельцям вдасться виявити чимало цікавого та відкрити для себе щось нове у сфері почуттів та стосунків.

Тобі точно у п’ятницю вдасться здійснити задумане, втілити любовні бажання у життя. У коханні для тебе немає нічого неможливого. Потрібно просто діяти і не чекати біля моря погоди, те, що запланував – бери й роби!

Лев

Завтра повністю покладися на свої почуття та емоції. Для Левів нарешті настає сприятливий період, коли вдасться дізнатися про бажання партнера, використовуючи лише саму інтуїцію.

Як астролог, наполегливо рекомендую відпустити образи та дарувати прощення всім людям, з якими спілкуєшся. Це допоможе перемогти напруженість та часті конфлікти, якщо такі є.

Діва

Ваші стосунки з коханою лоюдиною завтра вийдуть на новий позитивний рівень. Особливе положення зірок та планет створить ідеальні умови для відвертих розмов, зізнань, піднесення подарунків і складання планів на майбктнє.

Будьте певні – відзавтра слід чекати на успіхи в коханні, так для вас прогнозують зірочки. Вразливість і ревнощі – головні вороги щастя, забудьте про них і насолоджуйтеся життям, цінуйте те, що маєте.

Терези

Для представників цього знака тдень 16 серпня в особистому плані буде вкрай позитивним. Тобі вдасться провести його максимально приємно, хоч є й деяка втома.

Терези, завтра влаштуйте з коханою людиною романтичне побачення, сходіть в кафе, повечеряйте при свічках, поговоріть душевно – це принесе веливу користь вашим взаєминам.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.