fbpx
життєві історії
Гостей, які мали честь бути на їх весіллі, Рома і Стас задовго до торжества додали в одну групу у вайбері. Туди вони писали всі побажання: колір одягу, які квіти категорично не можна дарувати, згодом закинувся список з бажаних їм подарунків, а в кінці зі смайликами ще й сума – 5 тисяч гривень з людини, якщо хтось не хоче бігати по магазинах. Чесно, я таке бачила вперше

Гостей, які мали честь бути на їх весіллі, Рома і Стас задовго до торжества додали в одну групу у вайбері. Туди вони писали всі побажання: колір одягу, які квіти категорично не можна дарувати, згодом закинувся список з бажаних їм подарунків, а в кінці зі смайликами ще й сума – 5 тисяч гривень з людини, якщо хтось не хоче бігати по магазинах. Чесно, я таке бачила вперше.

***

Листопад, на мій погляд, не найвдаліший час для весіль. Але Рома і її чоловік в минулому році захотіли саме так.

Весь захід передбачався в приміщенні, вони не хотіли їздити, як божевільні по мостам, заїжджати в пам’ятні місця, для фотографій організували спеціальну зону в банкетному залі, тому питання яка за вікном погода ставало не актуальним.

Але весілля якось відразу не задалася, а вчора я дізналася що вони розлучаються.

Хочу розповісти про їхнє весілля, це була саме незвичайне весілля на якому я була. А одружень я відвідала багато, у мого чоловіка величезна кількість родичів.

Рома і Стас готувалися до цього весілля мало не рік. Рома хотіла продумати все до дрібниць, одержима весіллям, я б так її назвала.

Продумано було все, від місця до серветок.

Рома змінила 3 ​​організаторів.

За пів року гості були повідомлені, що колір настрою синій. Тобто всі повинні бути в цьому кольорі. Гаразд, багато так вже робили, я, була і на червоному весіллі, і два рази на синьому. Так, що не є оригінальним. Мене це спочатку ощасливило, у мене була шикарна синя сукня.

Але потім виявилося, що Рома затвердила не тільки колір, але і його відтінки. Гостям потрібно було підібрати наряд згідно з деякими відтінками синього, а точніше блакитного. Загалом, довелося мені шукати нову сукню.

Всіх гостей, які мали честь бути на їх весіллі, Рома і Стас задовго до торжества додали в одну групу у вайбері. Туди вони писали всі побажання: колір одягу, які квіти категорично не можна дарувати, згодом закинувся список з бажаних їм подарунків, а в кінці зі смайликами ще й сума – 5 тисяч гривень з людини, якщо хтось не хоче бігати по магазинах. Так ми з чоловіком і зробили.

Всі гості чекали цього весілля, адже передбачалося щось неймовірне.

Коли ми урочисто прибули на це весілля, то виявилося, що наречена ще не готова. Щось там було з зачіскою, сукнею. Хоча все було нормально, наречена просто нервувала.

Але вона довела ці дрібниці до такого масштабу, з серії все весілля треба переносити. Але на щастя, її батько як дуже спокійна людина зміг її заспокоїти.

Потім почалося, що дивне. Весілля було розписане буквально по хвилинах. Причому всі дрібні деталі були обов’язкові. Якщо гості плуталися, наречена злилася. Той не там встав, цей не туди пішов.

Виявляється нам всім посилали план весілля, де все по часу. Але звичайно, ніхто серйозно не сприйняв, що весілля буде нагадувати військові навчання.

З’ясувалося також, що половина гостей прийшли не у відповідності з обраними відтінками, знову сльози нареченої.

За підсумком, ніхто толком не відпочив, адже ми як солдатики виконували вказівки ведучого та організатора весілля. Все повинно було красиво, вишукано, але наші люди до такого не звикли.

Замість цього гості хотіли випити, закусити, привітати молодих, потанцювати, і взяти участь в безглуздих конкурсах.

На що наречена образилася, і сказала, що ми не мудрі, і нічого не розуміємо в сучасному стилі весілля.

Вони з нареченим пішли. Але оскільки ресторан був проплачений до ранку, гості не розгубилися і продовжили веселощі самостійно.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page