fbpx
гороскоп
Готуйте гаманці й кишені – у них посиплеться дохід! Три знаки зодіаку, яким посміхнеться фінансова удача наступного тижня 11-17 липня

Астрологи визначили три знаки зодіаку, яким посміхнеться фінансова удача наступного тижня 11-17 липня.

У цілому наступний тиждень 11-17 липня буде досить напруженим. Багатьом з нас доведеться вирішувати питання з фінансами, шукати джерела заробітку та залучати додаткові кошти у бізнес і свої справи. Однак є кілька щасливих знаків зодіаку, яким у цей період буде набагато легше у фінансовому плані.

Згідно з бізнес-гороскопом наступного тижня, деяким знакам зодіаку в період з 11 по 17 липня пощастить трохи більше, ніж іншим.

Лев

Вже на початку наступного тижня у Левів сприятливо складуться всі передумови для онлайн-заробітку. Для цього навіть не доведеться нікуди їздити. Чекайте на новину звідкись здалеку. Хоч вона і може здатися вам абсурдною, не відмовляйтеся від цього варіанта одразу. Можливо, саме отримана інформація стане джерелом пристойного і стабільного доходу.

Стрілець

Робочий проект або виконані завдання у Стрільців наближаються до завершення. Саме за них ви й отримаєте пристойний гонорар, що дозволить вам трохи розслабитись, взяти тайм-аут та дозволити собі розкішний відпочинок. Але зірки не рекомендують затримуватись надовго в такому стані. Ви ж розумієте, що згодом наздоганяти і надолужувати буде набагато складніше, ніж відпочивати.

Водолій

У Водоліїв нарешті настає довгоочікувана смуга везіння в житті, яка, зокрема, торкнеться і фінансової сфери. Доля допоможе подолати дрібні негаразди на роботі, і представники знаку Водолій зможуть дозволити собі витрачати гроші не лише на поточні витрати. Не забувайте робити подарунки близьким. Але головне – уникайте боргів, це запорука вашого успіху.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.