fbpx
гороскоп
Готуйтеся до “пустого гаманця”: кінець липня буде важким у фінансовому плані для двох уродженців зодіакального кола. Помилка може дорого коштувати

Готуйтеся до “пустого гаманця”: кінець липня буде важким у фінансовому плані для двох уродженців зодіакального кола. Помилка може дорого коштувати.

Період до кінця липня 2022 року може виявитися непростим для двох уродженців зодіакального кола. Готуйтеся до фінансових втрат.

Астрологи визначили, у зоні ризику Стрільці та Водолії. Їм не можна поспішати з ухваленням рішень, адже помилка може дорого коштувати й все піде наперекосяк.

Стрілець

На Стрільців чекає період фінансового спаду, спровокованого як незапланованими витратами, так і обманом. Їм потрібно бути особливо обережними при підписанні документів – є ризик того, що їхньою довірливістю можуть скористатися. Уродженці знаку будуть відчувати занепад сил, їх може накрити депресія, але не варто впадати у відчай – справи незабаром налагодяться.

Водолій

Водоліям потрібно остерігатися грошових авантюр і до кінця місяця відмовитися як від великих покупок, так і від укладання угод. Є ймовірність, що все піде не так, як планується. Уродженці знаку можуть втратити велику суму грошей, якщо допустять помилку. Їм потрібно більше прислухатися до своєї інтуїції, вона підкаже правильну відповідь на запитання, що турбують.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page