fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Економіка
Гривня знову рекордно подешевшає (відео)

Гривня – на порозі нових антирекордів. Подешевшати національна валюта може через рішення МВФ. Правління фонду призупинило виділення Україні чергового траншу. І пішло у відпустку.

Літній штиль у столичних обмінниках. Зараз курс продовжує триматися на рівні 25 грн за долар, але це ненадовго, кажуть експерти. Вже до зими національну валюту серйозно штормитиме.

І одна з головних причин курсових хвилювань – призупинення кредитування від Міжнародного валютного фонду.

“Краще було б просто залишатися в невіданні тривалий період часу, ніж почути, що питання країни не буде розглянуто. Це означає для будь-якого кредитора та інвестора, що сталося щось з ряду геть погане”, – вважає Олег Устенко, фінансовий аналітик.

Негативний сигнал від МВФ отримали інші донори України та приватні інвестори. У Нацбанку обіцяють реагувати на можливі коливання курсу.

“У майбутньому ми будемо дотримуватися цієї політики, коли курс залежить від фундаментальних факторів. І ми будемо згладжувати такі короткострокові коливання, коли вони будуть значними”, – обіцяє голова НБУ Валерія Гонтарєва.

Не панікують і в Мінфіні. Запевняють – з донорами працюють зовсім не заради кредитів.

“Питання зараз не в грошах, які нам потрібні від МВФ. Такої потреби в грошах зараз немає… Ми взаємодіємо з МВФ не заради грошей”, – запевнив Олександр Данилюк, міністр фінансів України.

Ринок завмер, але паніки поки немає. Населення не дуже-то біжить в обмінники за доларами. Більше купують національну валюту.

Але попит з боку населення останні пару років на курс не впливає. Знецінюють гривню – хабарники.

“Залишаються корупціонери, ми знаємо, що у нас всі хабари в доларах. Ось це витік мільярдів доларів. І це тіньовий ринок. Це те, що робить хронічно бідною Україну”, – зазначив Ерік Найман, фінансовий аналітик.

Якби рівень корупції в країні знизився, хоча б до європейського, зараз курс був би 15 гривень за долар. А Україна по добробуту обігнала б навіть Болгарію, порахували аналітики. Але поки прогнози невтішні.

“Я б очікував, що гривня на кінець року може перебувати в параметрах від 27 до 30 гривень за один долар, при такому базовому сценарії. При оптимістичному сценарії – гривня може зміцнитися до 23 гривень за один долар”, – зазначив Олег Устенко, фінансовий аналітик.

А ось при найгіршому сценарії – гривня може впасти і нижче 30 за долар вже взимку. Щоправда, вірогідність такого розвитку подій досить низька, заспокоюють експерти. Але точно обіцяють – дешевих доларів чекати не варто.

Читайте також: В УКРАЇНІ З 1 ЛИСТОПАДА “НОВЕ ЛИХО”: СТАНЕ НЕМОЖЛИВИМ ОФОРМИТИ УГОДУ ДАРУВАННЯ АБО СПАДОК

Джерело.

Related Post

facebook