fbpx
Суспільство
Гройсман повідомив українцям приємну новину про “Євробаченні”

Україна абсолютно вчасно підготувалася і готова провести на високому рівні пісенний конкурс “Євробачення-2017” в Києві, як і обіцяв прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Про це глава уряду заявив під час спілкування з журналістами в Міжнародному виставковому центрі в Києві після огляду стану готовності до конкурсу, передає прес-служба Кабміну.

“Є приємна новина: Україна абсолютно готова для проведення “Євробачення”. Я пам’ятаю, як все починалося – з перемоги на “Євробаченні” Джамали. Тоді можливо хтось говорив про те, що Україна не встигне підготуватися. Я пообіцяв, що ми підготуємося , і сьогодні ви на власні очі бачите, що все, що було необхідно для підготовки “Євробачення” в Україні зроблено: ми маємо прекрасний зал, сцену, прекрасну команду, яка працювала весь час над підготовкою. Відразу можу сказати, що було дуже нелегко, але ми працювали щодня, щоб цей день настав, і це величезна подія для нашої країни”, – підкреслив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр подякував команді представників уряду, НСТУ, суміжних служб, міжнародних партнерів, які забезпечили високу підготовку України до конкурсу. Він також зазначив, що міська влада Києва вчасно виконала заплановані для організації заходу.

Зараз Україна повністю виконує план подальшої підготовки для початку конкурсу, підкреслив глава уряду.

Читайте також: СИНОПТИКИ ОБІЦЯЮТЬ УКРАЇНЦЯМ НА ЗАВТРА ГРОЗОВІ ДОЩІ

“Всіх вітаю з тим, що ми в черговий раз впоралися з цим складним завданням, це очевидно, що ми добре і якісно підготувалися”, – підкреслив Володимир Гройсман.

Міжнародні партнери також зазначають, що рівень підготовки України знаходиться на надзвичайно високому рівні, додав він.

Прем’єр-міністр зазначив, що при організації конкурсу не стояв завдання забезпечити повернення коштів від проведення “Євробачення”. Він зазначив, що виділені на конкурс ресурси раціонально використовувалися, але це жодним чином не пішло на шкоду якості.

Джерело.

facebook