fbpx
гороскоп
Гроші не ведуться, хоч ти трісни: ці три знаки Зодіаку по житті носить “клеймо” – “бідняка”. Їм дуже важко розбагатіти. Та астрологи запевняють – все можна виправити. Грошову удачу таки можна повернути в правильне русло!

Гроші не ведуться, хоч ти трісни: ці три знаки Зодіаку по житті носить “клеймо” – “бідняка”. Їм дуже важко розбагатіти. Та Астрологи запевняють – все можна виправити. Грошову удачу таки можна повернути в правильне русло!

Рибам, Терезам та Близнюкам не до кінця вдається заробити собі на життя “на широку ногу”. В справа не в тому, що їм недостатньо платять – їх особливі характери не можуть тримати поруч із собою крупні суми.

Людям з цими знаками Зодіаку рідко вдається стати дуже заможними – за Рибами, Близнюками та Терезами гроші не ведуться, хоч що роби.

Скільки б вони не заробляли – в результаті все одно на хороше життя не вистачає.

Близнюки

Вітряні Близнюки можуть легко заробити собі на життя достатньо коштів. Проте представники цього знаку зодіаку так само легко їх втрачають – у магазинах, витрачаючи на розваги чи маленькі “нагороди” собі.

Бажання витрачати зароблені гроші Близнюки аргументують просто – якщо ці кошти зароблені чесною працею, їх можна і треба витрачати на себе.

Часом витрати Близнюків сягають критичної точки – залишившись без копійки в кишені та чекаючи зарплату, Близнюки сумно згадують про своє багате життя та обіцяють собі витрачати менше. Та щоразу все повторюється знову, а Близнюки продовжують витрачати кошти на свої забаганки.

Риби

Представники цього знаку зодіаку не люблять замислюватися над майбутнім – люди, народжені під знаком Риб, живуть одним днем та витрачають гроші, як востаннє. Зберігати кошти та інвестувати у своє безбідне життя Риби не вміють і не хочуть – цей максималістичний знак зодіаку не звик планувати щось заздалегідь.

Не вміють Риби і заробляти – вони впевнені, що робота має приносити не гроші, а в першу чергу задоволення. Тому зазвичай Риби мають улюблену роботу, яка не приносить їм бажаного доходу.

Як і Близнюки, Риби люблять марнотратити та витрачати свої останні гроші на щось абсолютно неважливе. Також цей знак зодіаку дуже щедрий – він ніколи не відмовить поставити комусь каву чи оплатити таксі. Через це доброзичливі Риби втрачають багато грошей та залишаються з пустим гаманцем.

Терези

Надзвичайно чуйні та співчутливі Терези готові допомогти будь-кому, хто попросить допомоги. Через це, як і Риби, представники цього знаку зодіаку, позичаючи гроші чи оплачуючи чийсь відпочинок, рано чи пізно залишаються ні з чим.

Терезів часто “кидають на гроші” – через доброту людей, народжених під цим знаком, ними легко маніпулюють шахраї та недоброчесні знайомі. Даючи в борг чи віддаючи гроші на благодійність, Терези раптово усвідомлюють, що їх обманул та зникли з-за горизонту.

Що ж, нам залишається лише побажати вам мудрості. Зробіть правильні висновки, і будуть вам – гроші!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua