fbpx
гороскоп
Гроші від вас тікають, а біди навпаки, течуть рікою у ваш будинок? Виною можуть бути ці шість речей, які потрібно викинути і забути

Гроші від вас тікають, а біди навпаки, течуть рікою у ваш будинок? Виною можуть бути ці шість речей, які потрібно викинути і забути.

Всі речі, якими оточують себе люди в повсякденному житті, мають особливу енергетику. Якщо одні притягують удачу, інші проносять біди і безгрошів’я.

За словами астрологів, якщо почалася “чорна смуга”, то потрібно не лише навести лад у своїх думках, житті, а й у навколишньому просторі. Є шість речей, яких варто позбутися.

Фігурки птахів

Їх краще прибрати з дому, оскільки вони відлякують удачу. Особливо небажано тримати такі сувеніри в кімнаті, де проводите багато часу. Якщо не хочете розлучатися з фігуркою – їй можна знайти місце на вулиці. Єдиний виняток – фенікс, цей птах є сильним талісманом, який притягує гроші.

Антикваріат

Старовинні речі мають свою історію і, як правило, важку енергетику. Їх не можна тримати в житловому просторі, оскільки вони можуть принести біди та проблеми зі здоров’ям. Вважається, що антикваріат може притягувати до будинку бідність і провокувати суперечки.

Штучні квіти

Штучні квіти притягують фінансові невдачі – їх власники часто стикаються з безгрошів’ям і влазять у борги. Найкраще замінити їх справжніми квітами, але і з ними потрібно бути обережними. Наприклад, фіалка – вкрай небажана рослина в будинку, яка обіцяє проблеми з доходом.

Дрібнички, куплені спонтанно

Речі, які були придбані випадково, але зовсім не використовуються, можуть стати причиною негативної енергетики в будинку. Вони забирають силу своїх господарів та притягують неприємності. Варто провести ревізію та позбутися всього непотрібного.

Ношений одяг

Якщо ви хочете залучити в своє життя удачу, забудьте про речі з секонд-хенду – вони мають енергетику іншої людини і можуть притягти в життя нового власника її проблеми. Речі в буквальному значенні можуть принести лихо, якого можна було б уникнути.

Подарунки ворогів

Якщо людина, яка ставиться до вас негативно, робить подарунок – варто замислитись. Річ може мати сильну деструктивну енергетику і притягувати різні проблеми. Те саме стосується покупок – не варто нічого купувати у людей, з якими у вас погані стосунки або сталася, хай навіть раптова, сварка.

Фото ілюстративне