fbpx
гороскоп
Грудень приносить погані новини для 3 знаків Зодіаку: на них чекають випробування та неприємності!

Грудень приносить погані новини для 3 знаків Зодіаку: на них чекають випробування та неприємності!

У той час як одні з нетерпінням чекають грудня, інші, на жаль, не зможуть насолодитися ним із спокійною головою. Повний Місяць і Марс у Близнюках, Венера в Козерозі… зірки визначилися, яким із знаків зодіаку будуть прихильні, а яким – складнощі у грудні.

Перший місяць зими цілком може змусити деяких знаків піти шляхом, на який вони й не думали, що підуть. Якщо ви один із цих знаків зодіаку, вам слід бути більш пильними.

Яким знакам Зодіаку варто чекати неприємностей у грудні?

2022 рік був бурхливим, а оскільки зірки та планети ніколи не відпочивають, цей кінець року буде особливо драматичним для деяких знаків зодіаку. Незабаром грудень і він буде навантажений нестійкими космічними рухами. Він починається з Марса в Близнюках до січня, що стане джерелом суперечок.

Транзит, який відбувається в поєднанні з повним місяцем у Близнюках 8 грудня, що, ймовірно, дещо заплутає ваш шлях. Нормальна річ, оскільки ви збираєтесь перегорнути сторінку та почати нову пригоду. Крім того, з 20 грудня в Козерозі запалюється Венера, транзит, який матиме ефект перешкоджання комунікації.

У цей період може бути дуже важко висловити, що ви відчуваєте своєму партнеру, ви будете відчувати себе більш холодним і віддаленим. Ця комбінація ретроградності та планетних рухів матиме досить негативний вплив на деяких вихідців зодіаку.

Рак

Шановні представники знака Рак, планети не будуть прихильними до вас протягом грудня. Марс переходить у знак Близнюків, що змушує вас мати справу з великим робочим навантаженням і змушує витрачати більше грошей. Транзит Венери в Козерозі теж не допоможе.

На професійному рівні, незважаючи на ваші зусилля, ваші результати будуть досить невтішними, а якщо ви займаєтеся бізнесом, дуже ймовірно, що у вас виникнуть проблеми з вашими колегами або партнерами, що негативно вплине на ваш прибуток. Однак зірки радять відкласти нові проєкти до особливого розпорядження. Найкраще в цей останній місяць року відпочити і відновити сили перед початком нових звершень.

Скорпіон

Звільнення, напруга з колегами… Скорпіон, очікуйте, що наступного місяця виникнуть професійні проблеми. Оскільки Марс ретроградний у Близнюках, очікуйте, що в грудні ви побачите деякі злети та падіння. Така ситуація може призвести до стресу, який може значно зашкодити вашому психічному та фізичному здоров’ю.

У повний місяць у Близнюках можливі непорозуміння, оскільки деякі люди з вашого оточення можуть неправильно витлумачити ваші наміри. Тим не менш, зірки обіцяють вам незабаром компенсацію, а вам належить з холодним розумом розібратися. Перш за все, не захоплюйтеся та будь-якою ціною уникайте конфліктів, бо це нікуди не приведе!

Козоріг

Вам потрібно буде виконувати складні завдання, які перевищують ваші здібності та ноу-хау. Можливо, вам навіть доведеться домовитися про зустріч або тісно співпрацювати з неприємним колегою, який вам не подобається.

Повний місяць у Близнюках, матиме ефект сніжної кулі. Але не хвилюйтеся, ви не будете єдиним, хто почуватиметься затьмареним протягом цього часу. І якби на цьому все зупинилося, дорогі жителі стихії Земля, вас не пощадять навіть на особистому рівні. Дійсно, зі своїм партнером або з кимось із вашого оточення вам буде важко спілкуватися. У повітрі буде гроза!

Фото ілюстративне