fbpx
Breaking News
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Так смачно – вам не передати! Це треба лише спробувати! Моя свекрушенька-галичанка навчила мене так готувати телячі реберця, що всі гості тепер диву дивуються, коли їх куштують. Соковиті, ніжні на стільки, що відірватися не можливо! Найкращий рецепт з усіх! Готуються дуже простенько – записуйте рецептик і побалуйте родину на вечерю!
Результати опитування: ставлення українців до особливого статусу Донбасу. А з якою групою опитаних згодні ви?
Здоров'я
Грип лютує. Епідемія вже в трьох областях України

На даний момент інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищено епідемічні пороги в Дніпропетровській, Луганській і Харківській областях.

Як повідомили в Центрі з контролю і моніторингу захворювань, за звітну 47-й тиждень захворіло на грип та ГРВІ 193 261 особи, з них 69% – діти у віці до 17 років, пише УНІАН.

Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення України становить 453,8 на 100 тис населення, це на 13,3% більше, ніж минулого тижня. Найвищий показник захворюваності зареєстрований в Київській області, найнижчий – у Тернопільській.

Збільшення темпу приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей до 17 років (на 14,8% проти 3,7% серед дорослих) вплинуло на загальну картину по Україні. У порівнянні з минулим тижнем при наданні медичної допомоги в умовах стаціонару помітно зросла кількість дітей у віці до 4 років і шкільного віку. На 47 тижні смертей від грипу не зареєстровано.

gryp-1

Проведено 377 досліджень зразків матеріалу від хворих на грип та ГРВІ, з них в 27,3% випадках отримано позитивні результати. В даному епідсезоні серед позитивних знахідок домінує штам вірусу грипу типу А (H3) сезонний. Він виявлений в 73% досліджень.

З початку епідемічного сезону вакциновано проти грипу 24400 осіб, з них 21873 осіб з груп епідемічного та медичного ризику.Частка дітей, щеплених проти грипу складає 16%. У структурі щеплених до 17 років переважають діти вікової групи 10 – 14 років.

Читайте також: ВАГІТНА ОСАДЧА І ГОРБУНОВ РАЗОМ

Джерело.

Related Post

facebook