fbpx
Breaking News
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Кабмін затвердив нові правила ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ. Тепер ця категорія буде обслуговуватися так:
Цього року в мене не ювілей, тому вирішила, що спечу щось легке, на швидку руку. Я й подумати не могла, що пляцок “Пташинне молоко”, за цим рецептом, зробить такий ажіотаж за столом. Словом, гості були в захваті!
Україна
Грицак заявив, що знає про листопадові плани Росії по Україні

За словами глави спецслужби, дані свідчать про спроби РФ дестабілізувати ситуацію в Україні.

Служба безпеки України має докази планів Росії щодо подальшої дестабілізації ситуації в Україні. Про це глава СБУ Василь Грицак заявив на брифінгу в Одесі.

За його словами, спецслужба має листами, в яких сказано про плани по дестабілізації ситуації в листопаді в 10-15 регіонах України, в яких все розписано, аж до планованих бюджетів операцій.

“Ця інформація здобута оперативним шляхом, тому не можу озвучити більше ніж сказав… ми бачимо, що Російська Федерація не залишає спроб дестабілізувати ситуацію в Україні”, – сказав Грицак.

Нагадаємо, в кінці жовтня на території Білорусі авіація РФ відпрацювала авіаудари по умовних стратегічних об’єктах України, також були помічені літаки-розвідники біля кордонів української держави.

Читайте також: ГОРБАТЮК: ЯЦЕНЮК РОЗПОВІДАВ, ЯК ЗУСТРІЧАВСЯ З ЯНУКОВИЧЕМ ПІД ЧАС МАЙДАНУ

Джерело.

Related Post

facebook