fbpx
Прогрес
Хакери знайшли на сайтах Пентагону 138 вразливостей

Хакери, запрошені урядом США в рамках експериментальної програми з пошуку недоліків на п’яти сайтах Пентагону, виявили 138 вразливостей в їхніх системах безпеки, заявив у п’ятницю, 17 червня, міністр оборони Еш Картер.

Ініціатива “Hack the Pentagon” (Зламати Пентагон) стала першою в історії федерального уряду подібною програмою по виявленню помилок. За даними Міністерства оборони, влада залучила понад 1400 IT-фахівців. Вартість проекту становила $150 000, при цьому близько половини цієї суми було перераховано хакерам.

“Це немаленька сума, але якщо б ми найняли сторонню фірму для перевірки безпеки та оцінки вразливості, як ми зазвичай це робимо, ініціатива обійшлася б нам більш ніж в $1 мільйон, – сказав Картер. – Крім виправлення помилок безпеки, ми зміцнили взаємини з громадянами , які хочуть внести свій вклад в нашу місію із захисту країни”.

Хакери були запрошені для пошуку недоліків п’яти загальнодоступних урядових веб-сайтів у період між 18 квітня та 12 травня. За цей час учасники повідомили про 138 вразливості.

 

Джерело

facebook