fbpx
життєві історії
Хлопець кинув мене, коли я чекала дитинку. Було це у 2009 році. Тепер, через стільки років, коли синам-двійнятам вже по 11, воно об’явилося і хоче спілкуватися з дітьми. Я – проти, категорично. А от мама мене переконує, що хлопчикам треба чоловіче спілкування

Хлопець кинув мене, коли я чекала дитинку. Було це у 2009 році. Тепер, через стільки років, коли синам-двійнятам вже по 11, воно об’явилося і хоче спілкуватися з дітьми. Я – проти, категорично. А от мама мене переконує, що хлопчикам треба чоловіче спілкування.

Я зустрічалася з хлопцем ще на початку двохтисячних. Мені тоді було добре – я була закохана. Результатом любові стали хлопчики-двійнята, яких народила в жовтні 2009 року.

За сім місяців до народження дітей мене кинув хлопець. Не було ніяких сварок і з’ясування відносин. Тільки через деякий час я зрозуміла, що за півроку до розставання він до мене охолов. Віддалявся все далі і далі. А потім і зовсім покинув… Я не намагалася його втримати, на сильно милий не будеш. Телефони одне одного ми не зберегли, спілкування перервалося зовсім. у нас тоді не було. До того ж, він переїхав кудись далеко.

Мені вже було все одно, куди подівся мій хлопець. Моїм він більше не був. Та й бачити його не дуже хотілося.

Після народження дітей я теж переїхала.

Було складно, але я виховала хлопчиків і виховує надалі. Допомагає мама.

І ось, через стільки років, мене через соцмережі знайшов колишній хлопець, від якого народила своїх синочків. І відразу почав просити, щоб я дозволила йому спілкуватися з дітьми. Вмовляє, говорить, що дуже хоче виправити помилки, налагодити контакт з синами.

Він одружений, але в шлюбі у нього немає діток.

Дивно, але за ці роки мені йому навіть сказати нічого. Просто заблокувала його і все. Навіть не хочеться спілкуватися. Коли побачила від нього вхідне повідомлення, то чомусь таке  дивне відчула, немов вляпалася туфелькою в гімно, а відмити не можу.

Одним словом, я – проти, категорично, щоб він з’являвся в життя хлопчиків. А от мама мене переконує, що їм треба чоловіче спілкування і що я не права…

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page