fbpx
життєві історії
Хлопець залицявся до дівчини, а потім одружився на її молодшій сестрі!

Зі своїм хлопцем Васею, ми почали зустрічатися, відразу ж після школи. Все було прекрасно, до недавнього часу. Ми будували плани на майбутнє, мріяли про сім’ю та дітей. Вася часто бував у нас вдома.

Він був знайомий з моїми батьками і сестрою Нікою, яка на рік від мене молодша. І батьки мої і сестра, ставилися до нього прекрасно.

Але те, що сталося потім, мене просто вибило з колії, на дуже довгий час. Як то, Вася, запросив мене в кафе, для серйозної розмови, я подумала, що він нарешті то мені зробить пропозицію, але я помилилася.

Вася, повідомив мені, що останнім часом, він зустрічався не тільки зі мною, але з ще однією дівчиною, і зараз, ця дівчина, чекає дитину і він має намір, на ній одружитися.

Я такого повороту, в своїй долі не очікувала. Ось він означає якийсь, серйозна розмова!

Я встала, і виплеснула йому в обличчя, чашку з кавою, шкодуючи тільки про одне, що він вже охолов. Я навіть не стала питати, що ця за дівчина і знаю чи я її. Гордості в мені вистачає.

Я пішла, а він крикнув мені вслід, коротке «Пробач». Я повернулася додому в пригніченому стані. А тут ще Ніка пристала до мене, з розпитуваннями. Вона запитала мене:

– Ну що, тобі Вася все розповів? Він сказав, що одружиться зі мною?

До мене не відразу дійшов зміст, сказаних нею слів. Я підняла на неї свої очі і запитала:

– Що ти сказала? Вася? Одружується на тобі? Ти та, яка чекає від нього дитину, з якою він зустрічався паралельно зі мною?

Сестра зрозуміла, що я знаю, але не все. Виявляється цей зрадник, не зміг зізнатися мені, що спить з моєю сестрою, і тепер має намір з нею одружитися. А сестра, теж хороша. Як так можна було, вчинити зі мною, я не розумію.

Мені не зрозуміло було, коли тільки і де, вони примудрялися зустрічатися? Я думала, що збожеволію, від усіх цих думок. Ніка, вирішила більше до мене не лізти зі своїми розмовами, але мені хотілося, як раз-таки навпаки, дізнатися все.

Вона втекла в свою кімнату, я за нею слідом. Ніка встигла закритися і не стала впускати мене. На наш крик і шум, вийшли мама і тато.

Вони поцікавилися, що сталося між нами? Я викрикнула їм, що вони виростили підлу дочку, яка забрала у рідної сестри нареченого.

Я почала плакати, а мама, намагалася мене заспокоїти. Для батьків, ця новина теж стала повною несподіванкою. А Ніка, кричала зі своєю кімнати, що вона ні в чому не винна.

Вона просто полюбила Васю і він, відповів їй взаємністю.

А Вася, теж хороший. Цікаво, скільки він би так робив, все життя?

Потім, я повідомила батькам, що вони скоро стануть бабусею і дідусем. Батько глянув запитально на мене, я замотала головою, кивнувши в бік кімнати Ніки.

Він похитав головою, що не схвалює сестру. Пізніше, подзвонив Вася і попросив прийняти його з дуже важливою розмовою. Мені не хотілося, бути присутнім при цьому.

Я вийшла на вулицю і вирішила прогулятися до парку. На зустріч, мені йшов мій однокласник Матвій. Він приїхав на кілька днів, побачити своїх батьків.

Ми дуже тепло привіталися і я розплакалася. Матвій, попросив розповісти йому все, я поділилася. Він вислухав мене і запропонував поїхати з ним в інше місто. Він просто сказав:

– Поїхали зі мною. Навіщо ти будеш зараз сама себе мучити, бачити як твоя сестра, готуватися до весілля, з твоїм коханим. Поживеш у мене, якщо захочеш, то і залишишся, а якщо не захочеш, то принаймні забудиш.

І я подумала, що це прекрасний варіант. Матвій, їхав уже через пару годин. Я сказала:

– Почекай мене, я швидко, за речами.

Пройшов вже рік, як я живу з Матвієм. Я звикла до цього міста.

З Матвієм, ми готуємося до весілля і я знаю, що вона відбудеться, сестри у мене більше немає.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page