fbpx
життєві історії
Хоч і кажуть, що матері не поділяють дітей і люблять всіх однаково – це не правда. Завжди когось люблять трохи більше, когось менше і, звичайно ж, не у всіх сім’ях ця різниця всім оточуючим кидається в очі

Хоч і кажуть, що матері не поділяють дітей і люблять всіх однаково – це не правда. Завжди когось люблять трохи більше, когось менше і, звичайно ж, не у всіх сім’ях ця різниця всім оточуючим кидається в очі.

Поруч з мамою вже років 15 живе сім’я стандартна: тато, мама і дві дочки. Вони майже не відрізняються зовні, а ось характери сильно відрізняються.

Старша скромна і тиха, ніколи не суперечить батькам і прагне всього досягти сама, молодша та ще підлиза, яка, як кажуть, і без мила куди не треба залізе.

Ставлення до них настільки відрізняється, що це помітили не тільки родичі, а й сусіди.

Старшу, через тиждень після лікарні, мати змушувала прибирати в хаті і йти в магазин.

Молодшу, яка напередодні застудилася, поклала в ліжко і тягала їй смакоту з кухні, так нескінченно чай з лимоном і медом.

Старша була Попелюшкою для матері, молодша розумниця і красуня, для якої вона була готова на все.

Захотіла старша вступити до ВНЗ – не потягнемо, йди геть в медколледж, молодша – куди скажеш, туди і будемо готуватися, наймемо репетиторів.

У підсумку, старша вивчилася і поїхала подалі від батьків, молодша так і сидить у них на шиї.

У старшій чоловік і діти, хороша робота і вже вищу освіту, молодша так і сидить на шиї і вимагає останній айфон, хорошу машину, дорогі брендові шмотки.

Мамочка здуває пилинки з неї, дочка цим користується і все більше і більше нагліє. Дійшло до того, що вимагає зараз на неї щоб житло переписала.

Поки батько посилено пручається, мабуть він добре розуміє вже, що через пару років його з дружиною дитя улюблене може їх в будинок пристарілих оформити.

Старша віддалилася від рідних, образу зберігає в серці на те, що вона все життя була прислугою, а сестра принцесою. За те, що не дали отримати цікаву професію, а відправили туди де «дешевше».

Я особисто думаю, що все що не відбувається на краще. Так би Попелюшка не виїхав з дому, не зустріла б чоловіка, не народила б від нього дітей.

Зараз вона щаслива і задоволена своїм життям, на відміну від батьків і сестрички.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook