fbpx
гороскоп
Хоч ліпи, хоч не ліпи, а воно ніяк не вийде: вісім зодіакальних пар, чиї стосунки ніколи не складуться. Якщо у вас так збіглося – не чекайте конфлікту і просто розбігайтеся, все одно не будете разом – сам Всесвіт проти

Хоч ліпи, хоч не ліпи, а воно ніяк не вийде: вісім зодіакальних пар, чиї стосунки ніколи не складуться. Якщо у вас так збіглося – не чекайте конфлікту і просто розбігайтеся, все одно не будете разом – сам Всесвіт проти!

Так, дійсно кажуть, що протилежності не завжди притягуються. Більше того, багато пар часто розлучаються просто тому, що не можуть змиритися з відмінностями один одного і налагодити стосунки. Дві людини в парі можуть бути настільки різними, що їхня сумісність дорівнюватиме нулю!

 Неможливо не засумувати, дізнавшись, що дві людини розлучаються, але при цьому все ще люблять одне одного. Проте кохання — це лише одна складова. Крім неї, у пари має бути висока сумісність, має бути хімія.

Є такі зодіакальні пари, запевняє нас астрологія, чиї стосунки просто не зможуть скластися через властиві їм певні риси характеру.

Тому якщо ви хочете звести до мінімуму ймовірність того, що ви та ваш партнер можете виявитися несумісними, радимо вам уникати стосунків із представниками певних знаків Зодіаку, які вам просто не підходять.

1. Овен (21 березня – 19 квітня) та Рак (22 червня – 22 липня)

Удвох у вас ніколи не вдасться налагодити стосунки. Як Овен, ви часто поводитеся егоїстично, тоді як Рак хоче, щоб його балували і про нього дбали. Як результат — один із вас у стосунках завжди буде у невигідному становищі.

2. Телець (20 квітня – 21 травня) та Лев (23 липня – 22 серпня)

Взаємини представників цих двох знаків Зодіаку не складуться, тому що в них буде надто багато гордості та впертості.

Телець і Лев надто часто вступатимуть у суперечки, і ніхто з них не захоче першим поступатися. Ось що зазвичай відбувається, коли дві пристрасні людини починають проводити занадто багато часу разом.

3. Близнюки (22 травня – 21 червня) та Діва (23 серпня – 22 вересня)

У вас дуже різні характери. Дівам завжди потрібен порядок, передбачуваність і прискіпливість. Близнюки, у свою чергу, — темні конячки, і вони дуже рідко взагалі щось планують у цьому житті. Цим двом буде вкрай складно домовитися про будь-що.

4. Рак (22 червня – 22 липня) та Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Збоку може здатися, що Раки та Терези можуть укласти ідеальний союз, але насправді це далеко не так. Рак завжди хоче дбати про своїх близьких.

Терези завжди хочуть зробити всіх навколо щасливими. Їхні стосунки будуть настільки безкорисливими, що не зможуть зберегти свою індивідуальність.

5. Козеріг (22 грудня – 20 січня) та Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Козероги самі по собі дуже серйозні. Вони безперервно працюють над досягненням своїх цілей. Терези, зі свого боку, завжди хочуть добре провести час і насолоджуються, перебуваючи в компанії.

Представникам цих двох знаків Зодіаку буде складно знайти сенс у своїх стосунках.

6. Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада) та Водолій (21 січня – 18 лютого)

Скорпіони – неймовірно чуттєві та пристрасні особистості. Водолії, у свою чергу, розумні, беземоційні і мають аналітичний склад розуму. Перші прислухаються до свого серця, а другі до розуму.

Тепер розумієте, чому їхні стосунки просто не можуть скластися? Вони розмовляють зовсім різними мовами, коли мова заходить про кохання.

7. Стрілець (23 листопада – 21 грудня) та Риби (19 лютого – 20 березня)

Стрільці не люблять зобов’язань та не хочуть серйозних стосунків. Для Риб, які дотримуються традиційних поглядів на кохання та стосунки, це може виявитися проблемою.

Риби ніколи не будуть щасливими зі Стрільцями, а Стрільці, у свою чергу, не зможуть дати Рибам те, що ті хочуть отримати від відносин.

8. Овен (21 березня – 19 квітня) та Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Овни досить непередбачувані та дуже рідко думають, перш ніж щось зробити.

Козерога дуже прагматичні і хочуть завжди приймати правильні рішення. Вони не зможуть довго витримати Овнів з їхньою імпульсивністю та непостійністю.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page