fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Суспільство
Хочете дізнатися, яка фігура буде у вашої дитини?

Діти багато успадковують від своїх батьків.

Наприклад, останнє дослідження університету показало, що до 35-40% від Індексу маси тіла (ІМТ) передаються дітям від батьків.

Про це говорить аналіз приблизно 100 000 дітей і їхніх батьків з Великобританії, США, Китаю, Індонезії, Іспанії та Мексики.

За підсумками дослідження вчені заявили: в середньому дитина успадковує близько 20% ІМТ від кожного з батьків.

Причому, на результати не впливав ні рівень економічного розвитку країни, в якій проживали люди, ні інші зовнішні соціально-економічні фактори.

Читайте також: ЯКОЮ МАЄ БУТИ ІДЕАЛЬНА ДРУЖИНА: ВЧЕНІ ВИЗНАЧИЛИ КРИТЕРІЇ

Однак є закономірність: найменш виражений виявлений ефект наслідування був у худих дітей (їм дістається по 10% ІМТ від кожного з батьків). А ось у дітей з явним ожирінням цей показник доходить до 30%, а іноді більше.

На практиці це означає, чим більше зайвої ваги у батьків, тим вище ризик того, що їхня дитина буде мати ті ж проблеми з вагою.

Джерело.

Related Post