fbpx
життєві історії
Христя прекрасно знає, що ці гроші надсилає нам її сестра, тому коли вона на Зелені свята зі всім сімейством приїхала до нас в гості і стала говорити, щоб я зробила дарчу нашої квартири на неї, я здивувалася. Як би там не було, а у мене з чоловіком двоє дітей. Хто його знає, як складеться доля Ольги в Італії. Може вона вернеться в Україну, а в батьківській квартирі їй місця не знайдеться

Ми з чоловіком живемо в трикімнатній квартирі, на яку важко свого часу працювали. І мене дивує позиція дочки. Вона впевнена, що ми повинні зробити дарчу, поки живі, на неї. Я спершу подумала, може й так, але як бути зі старшою Ольгою, яка багато років тому поїхала на заробітки в Італію. Вона ж також моя дочка.

У нас з Віктором двоє дочок. Ми вже з чоловіком не молоді. Мені 72, а Віктор на чотири роки старший.

Старша дочка вийшла заміж дуже рано, але прожила з чоловіком не довго. В них не було дітей, і це, скоріш за все, зіграло в розлученні ключову роль.

Ольга була в невістках, тому як тільки розлучилася повернулася до нас, а через два роки поїхала в Італію.

Там вона вже багато років. Навіть має чоловіка, але офіційно вони не в шлюбі.

Ольга не часто, але приїжджає, але кожного місяця висилає нам з дідом гроші.

Я й не уявляю, як би ми прожили без її допомоги.

Молодша ж дочка вийшла заміж і виховує з чоловіком двох дітей.

Наш зять з іншого міста – за п’ятдесят кілометрів від нас. В нього там робота, тому спільно з Христиною вирішили після весілля будуть жити з його батьками.

Я пропонувала дітям свій дах над головою, але вони відмовилися.

З тих грошей, що надсилала Ольга, я також допомагала і Христині і її сім’ї. Я ж розумію, що в наш час важко живеться, та й в дітей потрібно чимало вкладати.

Христя прекрасно знає, що ці гроші надсилає нам її сестра, тому коли вона на Зелені свята зі всім сімейством приїхала до нас в гості і стала говорити, щоб я зробила дарчу нашої квартири на неї, я здивувалася.

Як би там не було, а у мене з чоловіком двоє дітей. Хто його знає, як складеться доля Ольги в Італії. Може вона вернеться в Україну, а в батьківській квартирі їй місця не знайдеться.

Я подумавши сказала Христі, що все оформлю правильно, але квартира буле розділена між двома дочками порівно, щоб ніхто потім не тримав на нас з чоловіком зла.

Христина ж мене не зрозуміла і образилася.

Читайте також: Одного дня Володя прийшов до нас і попросив віддати йому всі гроші, які ми збирали вже довгий час. Я йому пояснила, що це на весілля. Та син наголосив, що вони з Катею не планують нічого серйозного. За ті гроші Володя зробив освідчення “в небі” – на повітряній кулі і купив нареченій каблучку з діамантом. І все б нічого, та за деякий час син сказав, що все таки вони і весілля надумали робити, бо Катя хоче білу сукню і фату

– Ольга там живе в своє задоволення, ми ж на її подачки лише виживаємо. І ви хочете їй квартиру вділити? А не забагато їй “щастя” в тому житті?

Я не розумію дочку. В Христі є діти, чоловік поруч. В Ольги ж важке життя я вважаю. Не з добра вона в ту Італію поїхала.

А як ви вважаєте, треба мені розділяти цю квартиру на двох, чи все віддати Христині?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page