fbpx
гороскоп
Хто отримає виклик долі, і розбагатіє в одну мить: що принесе Повний місяць 9 жовтня кожному знаку Зодіаку. Не всім все легко дасться. Тельці, наприклад, втратять когось назавжди!

Хто отримає виклик долі, і розбагатіє в одну мить: що принесе Повний місяць 9 жовтня кожному знаку Зодіаку. Не всім все легко дасться. Тельці, наприклад, втратять когось назавжди!

9 жовтня 2022 року ми побачимо на небі повний місяць. Він відбудеться у вогненному знаку Овна.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 року підкаже, як підготуватися до майбутніх подій. Хто зараз може розслабитися, а хто має почати хвилюватися?

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 для всіх знаків зодіаку

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 року потрапляє в сузір’я Овна. Це знак приналежності до стихії Вогню. За словами астрологів, найближчими днями ми почнемо нервувати. Перевірте, що чекає на кожен знак зодіаку.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Овен

Овни раптово опиняться в ситуації, за яку їм буде соромно. Те, у чому вони ніколи нікому б не зізналися, стане абсолютно видимим для всіх. Дізнається і їхня кохана половинка, після чого назріє ще та “буря”.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Телець

Тельці можуть втратити когось назавжди, якщо зараз вирішать промовчати про важливі справи. Хтось давно чекав від них повідомлення. Незабаром ця людина може вирішити, що більше ніколи його не отримає. Ви втратите шанс подарований небесам.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Близнюки

Близнюкам не варто думати про те, що сталося влітку. Жовтень і листопад можуть бути дуже приємними місяцями – за умови, що вони не витрачаються на скарги. Це ваш час! Використайте його на повну!

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Рак

Раки можуть стати об’єктом чиїхось ревнощів. Хтось визнає, що в них є конкуренція, і почне змагатися з ними. Він швидко порушить правила гри – його загрози краще не недооцінювати. Насправді він може робити все, що каже.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Лев

Левів чекає багато сюрпризів. Все, що вони думали досі, тепер перевернеться з ніг на голову. Лише через кілька днів після повного місяця вони дізнаються, хто їхні друзі та вороги. Раніше вони неправильно оцінювали своє становище.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Діва

Діви з подивом виявлять, що до них повернулася колишня любов. Відносини, які вони списали кілька місяців тому, матимуть шанс на відновлення. Однак довіряти співрозмовнику відразу не варто. У ньому є свої темні секрети.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Терези

Терези знайдуть нового шанувальника, до якого вони спочатку не будуть ставитися з довірою. Замість того щоб відмовити йому, вони підуть з ним на побачення – і не пошкодують. Час залишити минуле позаду. Зараз у терезів є шанс створити відносини на довгі роки.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Скорпіон

Скорпіони почуватимуться несправедливо засудженими. Близька людина може висловити критичні зауваження, хоча вони самі роблять помилки. З нею не варто вступати в дискусію. Вона піде на компроміс – протягом кількох днів доведе, що у всьому була не права.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Стрілець

Стрільці почнуть замислюватися, чи варто їм інвестувати в те, що їм більше не подобається. Однак вони повинні уникати імпульсивних рішень і нікому не розповідати про свої почуття. Вони швидко зрозуміють, що сумніви були тимчасовими.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Козоріг

Козерогам під впливом неоголошеного успіху повернеться віра в майбутнє. Це дасть їм надію, що вони досягнуть усього, що задумали. З допомогою друзів вони тепер подолають будь-яку проблему. Тому вони можуть дивитися в майбутнє з оптимізмом.

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Водолій 

Водоліям не варто говорити своїм близьким, що вони нічого до них не значать. Це сильно обтяжить обстановку. Поговоріть по душам, але не забувайте все робити – спокійно!

Гороскоп повного місяця 9 жовтня 2022 – Риби

Раптовий приплив готівки для риби. Якщо вони будуть пильними, то можуть заробити чималі статки – завдяки цьому вони забезпечать майбутнє всієї своєї родини. Їм достатньо прийняти виклик, який ставить на їхньому життєвому шляху доля.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page