fbpx

Хто рахуватиме кожну гривню?: фінансовий гороскоп на тиждень 20-26.02.2023 для всіх знаків Зодіаку. Астрологи допоможуть прийняти правильні рішення і вкажуть ситуації, на які варто звернути особливу увагу!

Хто рахуватиме кожну гривню?: фінансовий гороскоп на тиждень 20-26.02.2023 для всіх знаків Зодіаку. Астрологи допоможуть прийняти правильні рішення і вкажуть ситуації, на які варто звернути особливу увагу!

Тижневий фінансовий гороскоп – це безцінні поради зірок. Дізнайтеся, що вас чекає найближчим часом.

Тижневий фінансовий гороскоп допоможе прийняти правильні рішення і вкаже ситуації, на які варто звернути особливу увагу. Подивіться і не дивуйтеся.

Тижневий фінансовий гороскоп для Овна (21 березня – 19 квітня)

Овни будуть витрачати багато грошей на власні задоволення. Однак замість радості ви будете відчувати докори сумління. На щастя, незабаром можна розраховувати на додатковий грошовий потік.

Тижневий фінансовий гороскоп для Тельців (20.04 – 20.05)

Телець буде ретельно рахувати кожну гривню, перш ніж її витратити. Це тому, що сезон грипу пройшовся по вас, і більшість ваших незапланованих витрат пішла на аптеку для всієї родини. На щастя, скоро весна.

Тижневий фінансовий гороскоп для Близнюків (21 травня – 20 червня)

Близнюки будуть відчувати себе нещасними і перевтомленими. Щоб компенсувати це, ви захочете купити щось зайве. І вас чекає ще одне розчарування. Ви не знайдете нічого, що вам подобається.

Тижневий фінансовий гороскоп для Рака (21 червня-22 липня)

Рак буде розчарований своїм професійним становищем. Ваша поточна робота не приносить вам ні задоволення, ні пристойних грошей. Може, настав час змін? Якщо ви шукаєте роботу, чекайте телефонного дзвінка із запрошенням на співбесіду.

Тижневий фінансовий гороскоп для Лева (23 липня – 22 серпня)

Лев витратить багато грошей на свої інтереси. Ви будете обманювати себе, що ці речі стануть у нагоді всій родині, а можливо, навіть заробите на них гроші. Але в глибині душі ви знаєте, що зробили це лише для себе. І добре. Ви також на щось заслуговуєте в житті.

Тижневий фінансовий гороскоп для Діви (23/08-22/09)

Діва заздрить іншій людині і обов’язково захоче купити те ж саме собі. Цілий тиждень ви проведете в магазинах у пошуках речі своєї мрії. Ви повинні насолодитися цим.

Тижневий фінансовий гороскоп для Терезів (23/09 – 22/10)

Терези захочуть бути в центрі подій, оскільки переконані, що така поведінка допоможе їй отримати підвищення. Цього тижня ви витратите багато грошей на елегантний одяг. На щастя, інвестиції окупляться.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Скорпіона (23/10 – 21/11)

Цього тижня Скорпіон витратить гроші на найнеобхідніше. Навіть якщо щось зайве приверне увагу, ви не встигнете це купити. Цілий тиждень ви будете бігати. Скоро ви знайдете хвилинку для заслуженого відпочинку.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Стрільців (22/11 – 21/12)

Стрілець, який займається власним бізнесом, опиниться на межі банкрутства. Все через постійно зростаючі ціни та непогашені платежі підрядників. Почніть шукати підробіток. Ви можете заробляти менше, але дохід буде регулярним.

Тижневий фінансовий гороскоп для Козерога (22/12 – 19/01)

У Козерозі він прокинеться скупим і буде шкодувати про кожну гривню. Ви будете вважати все занадто дорогим або непотрібним, що зведе вашу сім’ю з розуму. Подумайте, чи тільки ви маєте право визначати, на що підуть ваші спільні гроші.

Тижневий фінансовий гороскоп для Водоліїв (20 січня – 18 лютого)

Водолій вирішить поправити домашній бюджет і вкладе багато грошей в лотерею, сподіваючись на швидкий і великий виграш. Чи спрацює ваш план? На жаль, зірки не дають однозначної відповіді в цьому питанні.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Риб (19/02 – 20/03)

Риби почуватимуться виключно добре, адже виявляється, що вони непогано заробляють порівняно зі своїми друзями. Будьте обережні, не вихваляйтеся надто своїми доходами, тому що ніхто не зможе вас приворожити.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page