fbpx
гороскоп
“Хвостом потягнеться аж до 20 вересня”: Ретроградний Меркурій, як виявилося, може бути й корисним. Астроекспертка дала важливі настанови, як планети можуть покращити ваше життя. Що варто зробити кожному українцю, щоб залучити в дім позитив

“Хвостом потягнеться аж до 20 вересня”: Ретроградний Меркурій, як виявилося, може бути й корисним. Астроекспертка дала важливі настанови, як планети можуть покращити ваше життя. Що варто зробити кожному українцю, щоб залучити в дім позитив.

Астролог дала декілька порад, що варто зробити в період ретроградного Меркурія.

Спеціалістка вважає, що ретрорух цієї планети може принести і позитивні зміни. Не варто ігнорувати такими порадами.

У період з 9 вересня по 2 жовтня триває цикл ретроградного руху планети Меркурій. Зазвичай даний період супроводжується негативними обставинами: поломка техніки, вихід з ладу транспортних засобів, скасування рейсів, втрата документів, крадіжка грошей та інше. Однак є події, які відбуваються в позитивному руслі.

Відома астрологиня Аріна Артурівна у себе в Telegram-каналі повідомила, для чого період з 9 вересня сприятливий.

“Так, цей час – ідеальний, щоб повернутися до забутих проєктів або відкладеного навчання, для лагодження техніки, перестановки меблів в будинку, а також для зустрічей зі старими друзями та однокласниками, яких давно не бачили. Це відмінний період для коригувань, лагодження і закриття “хвостів”, варто використовувати його з користю”.

Астрологиня застерігає, що через дії ретромеркурія у людини може бути якась неуважність, розфокусування уваги і відчуття розгубленості. Для цього циклу це зовсім нормально, тому не хвилюйтеся даремно.

“Такий стан може хвостом тягнутися аж до 20 вересня. Однак, це гарний час для людей творчих професій, кому важливо натхнення, образне мислення та інтуїція. Це може бути дуже корисний час, коли можна трохи сповільнитися для відпочинку і рефлексії”, – резюмувала Аріна Артурівна.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page