fbpx
життєві історії
– І чого тобі вдома далі сидіти? Декретні адже тобі перестали платити, так? Всі витрати на чоловіка лягають. Ти виходь на роботу, а я з донькою вашою посиджу, я ж все одно на пенсії, – ось що почула в один прекрасний день від своєї свекрухи Тетяна. Дівчина хотіла, звичайно, посидіти вдома до чотирьох років дочки, але тут на горизонті намалювалася свекруха, яка вирішила, що невістка занадто вже розкошуючи живе в декреті і вирішила спровадити її на роботу

– І чого тобі вдома далі сидіти? Декретні адже тобі перестали платити, так? Всі витрати на чоловіка лягають. Ти виходь на роботу, а я з донькою вашою посиджу, я ж все одно на пенсії, – ось що почула в один прекрасний день від своєї свекрухи Тетяна.

Тетяна хотіла, звичайно, посидіти вдома до чотирьох років дочки, але тут на горизонті намалювалася свекруха, яка вирішила, що невістка занадто вже розкошуючи живе в декреті і вирішила спровадити її на роботу.

Ну молода мати її послухала, обговорила всі з чоловіком, і вирішила вийти на роботу, щоб свекруха не думала, що її син ледарку будинку забезпечує.

Загалом, Тетяна почала ходити на роботу, втягуватися потихеньку, а через тиждень з’ясовується, що свекрухи вже набридло з онукою няньчитися. Не справляється. Одна справа – приходити пару раз в тиждень з онукою пограти, а інше – кожен день з 8 ранку до 7 вечора плюхатися.

Дівчинка дуже активна, на місці не сидить. І це крім того, що дитину треба і погодувати, і помити, і погуляти з нею, і пограти, і спати укласти. Матері звично, а ось свекрухи ця робота виявилася не по плечу.

Довелося молодої матері оформлятися на півдня, щоб після обіду додому повертатися. Пройшов місяць і свекруха заявила, що півдня їй теж сидіти з дитиною важко, адже вона вже пенсіонерка: вік не той, сили не ті. Загалом, не здужаємо і половину навантаження.

Тетяна знову оформила декрет і повернулася до догляду за дитиною. Свекруха зітхнула з полегшенням і більше не скиглить про те, що невістці треба працювати. Тільки око іноді смикається, коли її зрідка просять пару годинок з онукою посидіти.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page