fbpx

І чому саме перед вихідними? Несправедливо!: точний гороскоп на 23 грудня 2022 для всіх знаків Зодіаку. П’ятниця не для всіх буде позитивним днем, та нічого не вдієш, так склалися зорі

І чому саме перед вихідними? Несправедливо!: точний гороскоп на 23 грудня 2022 для всіх знаків Зодіаку. П’ятниця не для всіх буде позитивним днем, та нічого не вдієш, так склалися зорі

Щоденний гороскоп на п’ятницю 23 грудня для всіх знаків зодіаку. Чого очікувати кожному знаку Зодіаку в останній робочий день.

Овен

У Овнів попереду справді насичений день. Поспішаючи, вони будуть старатися приготувати смачної їжі, щоб не приступати до плити всі вихідні. Раніше на роботі їх чекає одна несподівана ситуація. Він використає свою кмітливість і впорається з цим досить добре і швидко

Телець

Тельці захочуть успішно завершити рік на роботі. Вони завершать усі свої завдання та проєкти до Нового року. Опісля їх чекає хвилина заслуженого відпочинку. Також їх чекає коротка зустріч з друзями.

Близнюки

У п’ятницю Близнюки будуть надзвичайно спокійними. Ніщо не зможе вивести їх з рівноваги. У другій половині дня вони відчують, що хочуть трохи розслабитися. Найкращим рішенням буде перегляд фільму ввечері з рідними людьми.

Рак

Раки впадуть у меланхолійний настрій. Вони почнуть думати про минуле. Все через одну річ, яку вони знайшли під час прибирання. Весь день вони будуть трохи розсіяні, але врешті-решт скажуть, що задоволені своїм життям.

Лев

На роботі Леви можуть зіткнутися з незначними перешкодами, через які їм буде важко виконувати всі заплановані обов’язки. Їм потрібно знайти того, хто подивиться на проблему здалеку і допоможе її вирішити.

Діва

Діва буде думати про вихідні. Це зробить її трохи розсіяною і не зосередить належним чином на сьогоденні. У п’ятницю треба стежити, щоб не втратити гаманець чи телефон.

Терези

Терези не завжди можуть витримати поразку. Так буде і в п’ятницю. Їм слід винести уроки з цієї маленької невдачі, а не дратуватися на все і на всіх. Їм потрібно пам’ятати, що вони можуть спілкуватися зі своїми друзями.

Скорпіон

Скорпіони можуть розраховувати на невеликий урок смирення в п’ятницю. Їм доведеться співпереживати точці зору одного з колег. Після роботи вони відпочинуть вдома та відчують справжній настрій вихідних днів. Якщо ще не зробили, то наряджатимуть ялинку.

Стрілець

Стрілець буде відчувати сильний стрес і напругу. Ще не все заплановане готове до нового року. Їм варто поспішити на роботу, щоб все встигнути і піти, як планувалося.

Козоріг

Самотні Козероги можуть розраховувати на отримання повідомлення в п’ятницю від людини, яка їм небайдужа. Свята – це час, коли серце може битися швидше. З іншого боку, люди у стосунках переживуть приємні моменти разом.

Водолій

Водолії, незважаючи на велике бажання, не зроблять все, що запланували на п’ятницю. Час від часу хтось їх відволікає, а телефон не змовкає. В кінці зміни вони можуть розраховувати на милий жест від начальства.

Риби

У п’ятницю Риби будуть піддані невеликій критиці. Вони не можуть сприймати все особисто. Зауваження не мали на меті зіпсувати їм настрій чи образити. Їм слід повчитися на цьому, оскільки це спостереження може допомогти підвищити їхню компетентність у майбутньому.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page