fbpx
гороскоп
І кава в ліжко, і вечеря при свічках: топ-3 романтика за знаком Зодіаку. Дівчатка, з цими представниками ваше життя буде казкою

З ними ви відчуєте найпрекрасніші почуття.

Астрологи перерахували знаки Зодіаку, які є дуже романтичними. Вони готові на різні безумства, щоб здивувати свою другу половинку.

Рак

Раки – це дуже чуттєві люди, для яких важлива романтика і теплота у стосунках. Заради коханої людини вони готові гори звернути. Але також вони звертають увагу і на віддачу. Якщо ви їх сюрпризи будете сприймати, як належне, вони образяться і більше нічого не будуть робити. А якщо ви їх похвалите і хоча б зробите захоплений вигляд, то вони вам зірку з неба дістануть.

Лев

Леви, особливо чоловіки, люблять показувати свою перевагу перед іншими. Вони готові на найбільш божевільні вчинки, щоб ви ними пишалися і всім навколо розповідали про їх геройство. 1001 троянда, світанок на березі океану, несподівані дорогі подарунки – це все про Левів. Але їм потрібно відповідати. Такими сюрпризами вони будуть балувати тільки справжню леді, яка по достоїнству їх оцінить.

Терези

Одна з переваг Терезів – це те, що вони вміють відчувати людей. Більш того, вони вміють їм догоджати. Терези з перших хвилин спілкування можуть зрозуміти, що вас цікавить і чим ви “хворієте”. Тому не дивно, що вони будуть “бити” точно в ціль. Також вони люблять робити несподівані сюрпризи, від яких захоплює дух.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page