fbpx

І лише після того, як я вмовила чоловіка провести час з його сином від першого шлюбу, я зрозуміла, що насправді відбувається, коли Денис при першій же нагоді біжить до них додому, нібито побути з Матвієм. Для мене це дивно. Жоден чоловік, який себе поважає, не піде на такі вчинки. Але далі було те, від чого я втратила дар мови

Я два роки зустрічаюся з розлученим Денисом. Коли він часто їздив до сина на початку стосунків, я не заперечувала. Лише через деякий час я почала обурюватися, що він проводить більше часу з Матвієм і, відповідно, з колишньою дружиною, ніж зі мною. Не тільки всі свята, але навіть на вихідних. Я боюся, що Денис досі любить свою колишню дружину.

Я зустрічаюся з Денисом два роки. За цей час я не зустріла з ним жодного Різдва, Нового року, Великодня чи інших важливих свят. Він їде проводити їх з колишньою дружиною. Він стверджує, що це через його сина Матвійка, якому 12 років, але я бачу це інакше. Я думаю, що він все ще кохає свою колишню.

Коли ми зустрілися, у мене було відчуття, що Денис, це саме та людина, яку я шукала роками. Сумлінна, добра та самовіддана, яка має чітко розставлені пріоритети в житті. Він дуже швидко відкрився мені і розповів про свій невдалий шлюб. Його колишня дружина Олена покинула його через п’ятнадцять років шлюбу.

Він стверджував, що вона знайшла іншого і виставила його за поріг. Незважаючи на це, він намагався порозумітися з нею, оскільки вони мають спільного сина. Матвій – підліток, який, за його словами, не дуже добре переніс розлучення. Він звинувачував у цьому тата, і він почувався винним у цьому.

Коли він ходив туди-сюди провідати сина і проводив з ним вихідні, я не заперечувала. З його розповіді я зрозуміла, наскільки важливий для нього Матвій. Я також намагалася ігнорувати той факт, що він фактично проводить всі вихідні зі своєю колишньою дружиною. Він запевнив мене, що між ними більше нічого немає і що він їде туди тільки через сина.

Я навіть нічого не сказала, коли він дав зрозуміти мені, що їде до сина на Різдво в перший рік нашого знайомства. Так він провів всі новорічні свята з колишньою дружиною і Матвієм, а я сиділа вдома одна. Ще через пів року мені це вже було дивно. Адже це ненормально, коли розлучені батьки проводять весь вільний час разом. Виправдання, що це через сина, мені здалося неадекватним.

Тому я хотіла, щоб Матвій колись приїхав до нас і я мала можливість познайомитися з ним ближче. Мені знадобилося майже два місяці, щоб переконати в цьому Дениса. Нарешті одного дня це “чуло” сталося. Я повела його в центр на морозиво, де він багато говорив. Він почав мені розповідати про свою матір, а незабаром і про батька.

Наприклад, про те, як Денис працює всі вихідні на благо їх сім’ї. (вони живуть у великому двоповерховому будинку) Він доглядає за садом, рубає дрова для каміну, робить покупки, а коли Олена не хоче, то ще й готує. Я дивилася на Матвія, і не могла у відповідь промовити і слова. Ця жінка просто використовує Дениса через їх спільного сина!

Матвій прямо сказав мені, що він розуміє, чому батьки розлучилися і він хотів би час від часу також приходити до тата в гості, щоб проводити з ним час. Але тато нібито відмовляється і пропонує сам до них приїжджати.

І мене це бентежить. Хто добровільно їздить до колишньої дружини, яка його кинула і досі служить їй? Я вже зовсім не розумію Дениса. Він звинувачує у своїх візитах свого бідолашного сина, а з ним усе гаразд. Тож я запитую себе, а чому він туди ходить так часто? Що його туди тягне?

Він сподівається, що його колишня забере його назад? Мені нічого не залишається, як запитати його про це…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page