fbpx
гороскоп
І не дивуйтеся, коли вам вкажуть на двері: знаки Зодіаку, яких найближчим часом очікує звільнення з роботи. Смуга буде, не те слова – чорна!

І не дивуйтеся, коли вам вкажуть на двері: знаки Зодіаку, яких найближчим часом очікує звільнення з роботи. Смуга буде, не те слова – чорна!

Все ж Всесвіт дає шанс все виправити.

Робоча чорна полоса вже чатує вас за робочим столом.

Беріть себе в руки і гайда виправляти ситуацію якомога швидше.

Астроексперти виділили три знаки Зодіаку, які вже у вересні можуть втратити своє місце роботи. Експерти стверджують, що ситуація може змінитися, але не варто сидіти, склавши руки.

На смугу чорної смуги на роботі ступили такі знаки Зодіаку, як: Скорпіон, Рак та Водолій

Скорпіон

Попри те, що Скорпіони – відповідальні кар’єристи, у вересні їхня ділова активність буде максимально знижена. Керівництво буде незадоволене вашими результатами, а тому у вас може відбутися серйозна розмова. Якщо ви приймете до відома все викладене вашим начальником і погодитеся виправити ситуацію, то є шанс, що вас просто депреміюють. Але якщо ви упретеся рогом і будете викручуватися з ситуації, то ризикуєте втратити своє місце.

Рак

На перший план у Раків вийде особисте життя, а роботу вони будуть “банити”. Все це може негативно позначитися на ваших проектах, і, відповідно, на доході. Вам рекомендується знайти баланс між роботою і особистим життям, інакше ви ризикуєте залишитися без роботи і заробітку. Тому вам краще з усією серйозністю підійти до цього питання.

Водолій

Водоліям можуть вставляти палиці в колеса недоброзичливці. Є ймовірність того, що на роботі на вас чекає підстава з боку колег. Вийти з цієї ситуації переможцем буде складно, але можливо, якщо ви по душам поговорите з ними і з керівництвом. Але варто пам’ятати, що чужі успіхи часто викликають у оточуючих заздрість і злість.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua