fbpx

І нічого не змінити: тижневий гороскоп кохання на 19-25 грудня 2022 року. Декому з представників буде не до сердечних справ!

І нічого не змінити: тижневий гороскоп кохання на 19-25 грудня 2022 року. Декому з представників буде не до сердечних справ!

Щотижневий любовний гороскоп на 19-25 грудня 2022 року підкаже, чим варто керуватися в любовному житті прямо зараз. Вам цікаво, що вас чекає? Перевірте!

Вам цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Гороскоп кохання на тиждень 19-25 грудня 2022 року – Овен

Цього тижня Овнам варто проводити більше часу з друзями. Вони не можуть правильно оцінити свою ситуацію, тому їм знадобиться чиясь об’єктивна думка. Настав час послухати, що скажуть інші.

Гороскоп кохання на тиждень 19-25 грудня 2022 року – Телець

У Тельців буде привід посміхнутися перед сном. Кожен день буде приносити їм приємний сюрприз. Хоча буде важко припустити, що станеться в майбутньому, вони легко відновлять віру в кохання зараз.

Любовний гороскоп на тиждень 19-25 грудня 2022 – Близнюки

Близнюки зрозуміють, що вони робили неправильний емоційний вибір протягом минулого року. Тож їм краще побути на самоті зараз і запитати себе, чого вони насправді хочуть. Якщо вони це зроблять, то уникнуть багатьох помилок у майбутньому.

Любовний гороскоп на тиждень 19-25 грудня 2022 – Рак

Тепер Раки будуть витрачати багато часу на те, чому вони довго не отримували відповіді на надіслане повідомлення. До кінця тижня вони, ймовірно, виявлять, що їх ігнорували. Хтось, у кого вони закохані, вирішив побудувати стосунки з іншою людиною.

Любовний гороскоп на тиждень 19-25 грудня 2022 – Лев

Левам варто позбутися своєї сором’язливості і показати комусь свої почуття. У майбутньому вони зможуть побудувати цінні стосунки з цією людиною, які триватимуть багато років. Їм просто потрібно бути чесними і відкрито визнати, що їх це хвилює. Те саме відповість їхній партнер мрії.

Любовний гороскоп на тиждень 19-25 грудня 2022 – Діва

Діви повинні усвідомити, що в коханні наші недоліки та достоїнства не мають великого значення. Інша людина не помічає недоліків, які можуть не дати нам спати вночі. Якщо вона відчуває, що її люблять, нічого іншого для неї не має значення.

Тижневий гороскоп кохання на 19-25 грудня 2022 року – Терези

Терези отримають пропозицію створити любовні стосунки з людиною, яка в них давно закохана. Коли вони йдуть з нею на побачення, вони можуть виявити, що прояв прихильності є природним для них, і що інша сторона дає їм багато свободи.

Коли вони вирішать ризикнути, вони відчують надзвичайну близькість зі своїм партнером. Вони ніколи не пошкодують про своє рішення.

Тижневий гороскоп кохання на 19-25 грудня 2022 року – Скорпіон

Скорпіонам не варто проявляти ревнощі до успіхів партнера. Якщо він заробляє більше грошей або має більше досягнень, варто висловити йому підтримку. Він хотів би відчувати, що його цінують. Зловмисні коментарі його дуже засмутять.

Гороскоп кохання на тиждень 19-25 грудня 2022 року – Стрілець

У 2023 році Стрільці можуть почути пропозицію або зустріти когось, з ким вони одружаться. Прийдешній час сприятливий для побудови стосунків на все життя. Варто подумати про свої мрії і почати їх реалізовувати. Вони можуть незабаром здійснитися.

Тижневий гороскоп кохання на 19-25 грудня 2022 року – Козоріг

Козерогів чекають радісні часи. Присутність близьких людей подіє на них заспокійливо, а близька людина подбає про ідеальний подарунок. Самотнім варто набратися сміливості і відвідати того, хто їм подобається. Тоді вони можуть виявити, що їхні інтереси взаємні.

Тижневий гороскоп кохання на 19-25 грудня 2022 року – Водолій

Водолії помітять, що думають про когось майже кожен вечір. Хоча раніше вони не були впевнені в майбутньому певних відносин, тепер вони перестануть сумніватися. Вони захочуть запропонувати цій людині зустріч і провести з нею багато годин. Побачення виявляється настільки вдалим, що вони тут же запропонують інше.

Любовний гороскоп на тиждень 19-25 грудня 2022 – Риби

На рибу чекає приємний сюрприз. Перед настанням нового року вони отримають романтичне повідомлення або почують зізнання в коханні. У найближчі кілька днів вони зрозуміють, що для когось набагато важливіші, ніж вони коли-небудь думали. З цієї причини до кінця року вони будуть постійно посміхатися.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page