fbpx
життєві історії
І ось тепер бабуля весь час, вже років 20, сидить вдома, у чотирьох стінах, аби ми не відібрали у неї квартиру. Смішно? Ні, не смішно! Тим часом, скоро мені народжувати! Звичайно, що принести дитину в будинок, повний бліх, не хочеться. Залишити бабусю в квартирі дихати шкідливим газом? Якщо навіть їй купити протигаз, вона не дасть його на себе надіти

І ось тепер бабуля весь час сидить вдома, у чотирьох стінах, аби ми не відібрали у неї квартиру. Смішно? Ні, не смішно! Тим часом, скоро мені народжувати! Звичайно, що принести дитину в будинок, повний бліх, не хочеться.

Раніше мені здавалося, що в моєму житті багато нерозв’язних проблем – щось там зі здоров’ям, нерозділене кохання, безгрошів’я, сутички на роботі.

Але тільки сьогодні я зрозуміла, що буває гірше! Життя підкинуло екзотичну проблему – нашу квартиру атакують блохи. Звідки вони взялися? У нас є дві версії.

Перша – в підвалі в нашому під’їзді виводили щурів і тарганів, після чого і ті, і інші робили спробу переселитися в квартири на першому поверсі, мешканці яких були шалено «щасливі». До нас дійшли залишки тарганів, але швидко самі собою кудись пропали. Можливо, блохи повторили той же шлях.

Друга версія полягає в тому, що на днях ми замінили батарею. До нас приходили двоє сантехніків, які спускалися в той же підвал, щоб перекрити воду на стояку. Можливо, вони принесли на собі звідти личинки бліх або самих бліх. Як би там не було, а вирішувати проблему якось треба.

Бліх реально цілий натовп. У нас  буквально за один день покусані всі ноги, а на другий день бліх стало ще більше! Ми відчуваємо, що не впораємося своїми силами. Що не допоможе натирання підлоги гасом, оцтом і хлоркою, як радять в Інтернеті.

Тим часом, скоро мені народжувати! Звичайно, принести дитину в будинок, повний бліх, не хочеться. Треба терміново щось робити. Ми вирішили звернутися в спеціальну службу, яка займається цькуванням мишей, щурів, комах. Ця служба справляється з паразитами газом. Після обробки квартири необхідно заклеїти всі вентиляційні отвори, закрити вікна і втекти з квартири на 10-12 годин.

Ми всі на згодні, думаємо на день-два зняти номер в готелі або хостелі. Але проти наша бабуся! Їй 92 роки, вона років так 20 не виходить на вулицю після того, як колись впала і сильно вдарилася. Ось така фобія у неї розвинулася. Відтоді ми всіх лікарів бабусі запрошуємо додому. Бабуся наївно вважала, що блохи є у всьому будинку, але в її кімнаті їх вже точно немає. І була сильно здивована, коли ми знайшли бліх у неї в ліжку!

Ні в який готель вона їхати тимчасово хоче, каже: «Я вдома посиджу. Я нікуди не поїду. Ви ще в мене квартиру відберете”.

Та ж залишати її вдома на момент цькування бліх ми не можемо. Але і насильно ж ми її не вивеземо. Ми так уже хотіли недавно, коли їй було дуже погано, відвезти її на швидкій у лікарню. Вона підняла такий крик, що нікуди не поїде, що ми змушені були відступити. Медики сказали, що не мають права вивозити пацієнта без його згоди. Слава Богу, що в той раз все обійшлося. Але що робити тепер?

Бабуся не тільки просто боїться виходити з дому, а ще й підозрює нас всіх в тому, що ми хочемо її таким хитрим чином виманити з дому, щоб потім завезти кудись і кинути. Це дуже прикро, тому що ми її любимо, і у неї немає приводів так вважати. Просто вона надивилася різних реаліті і ток-шоу про те, як старих діти виганяють на вулицю, щоб отримати квартиру. Я розумію, що таке іноді буває. Але не в нашому ж випадку. І це складно – дивитися в бабусині перелякані і недовірливі очі і розуміти, що вона тебе явно в чомусь такому підозрює!

От і що робити? Віддати своє маля на поталу блохам тільки тому, що бабуся відмовляється їхати? Або залишити бабусю в квартирі дихати шкідливим газом? Якщо навіть їй купити протигаз, вона не дасть його на себе надіти. Смішно? Ні, зовсім не смішно! І ніяк не придумаємо, як цю ситуацію розрулити.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page