fbpx
життєві історії
І вперше я пошкодував, що не цінував Соню, що обіжав її. Адже вона завжди давала мені свободу і час на самого себе. Я порвав з Веронікою. Тоді я вирішив зателефонувати Соні. Вона здивувалася дзвінку. Запитала, що у мене сталося. А на пропозицію випити разом кави, спочатку промовчала. Потім повідомила мені новину, що готується до весілля

Ви коли-небудь шкодували про свої вчинки? Наприклад, нагрубити людині в метро або зірвалися на дружині. Я раніше навіть не замислювався про такі речі.

У мене була дівчина. Пам’ятаю, коли тільки зустрів її, то закохався як хлопчисько. Готовий був іти за нею по п’ятах, виконувати будь-яке її бажання.

Вона завжди ніяковіла, боязко посміхалася і казала, що їй нічого від мене не потрібно, крім любові і поваги. Мені це подобалося.

Минуло кілька років наших відносин. Вона була дуже різносторонньою особистістю. У неї було море хобі, вона постійно носилася по місту, займалася десятьма справами одночасно. Мене завжди дивував такий темп життя.

Я люблю робити все поступово, розмірено, без зайвої суєти. Люблю ввечері розслабитися під улюблений серіал, спокійно повечеряти. Соня ж прилітала годині о дев’ятій вечора і починала щебетати, ділячись купою нецікавих мені новин. Потім я розповідав свої, які вона уважно слухала.

Вона рідко лаялася зі мною, майже завжди посміхалася. Але її ритм життя дратував. Я не міг підлаштуватися під неї, вона під мене.

В якийсь момент, через проблеми на роботі, роздратування лише посилилося. Мене дратувало абсолютно все. Соня стала сумною, часто мовчала, намагаючись зайвий раз не чіпати мене.

Кожна її фраза викликала агресію. А потім я зустрів Вероніку. Красиву блондинку, абсолютно не обтяжена розумом. Це була нова секретарка боса. Вона весь час сміялася над моїми жартами, стріляла очима й крутилася по-близькості.

Я навіть не зрозумів, як все закрутилося. В один момент, на корпоративі, все сталося. Прокинувся вранці у неї, на телефоні майже сорок пропущених від Соні і повідомлення. Я навіть не став їх читати, видалив, щоб не псувати собі настрій.

Увечері прийшов додому, вона мовчки сиділа за столом, пила чай. Її мовчання розсердило мене. Я кричав як божевільний, що залишився в одного друга, тому що був п’яний, а вона мені надзвонювала. Вона безмовно плакала, а мене лише сильніше це розпалювало.

Нарешті, мене відпустило. Прийняв ванну, покурив, подумав, що робити далі.

Коли я вийшов з ванни, то побачив, що Соня вже спить на дивані. Це трохи підняло мені настрій. Вранці встав раніше і пішов, навіть не поснідавши.

Весь день телефон мовчав, вона не дзвонила мені. Вероніка ходила поруч, заграючи без перерви. Мені вона дуже симпатизувала, передбачувана, слухається меня. І дуже красива.

Увечері мені не хотілося додому. Я затримався на роботі з Веронікою. Телефон так і не дзвонив. Це навіть викликало занепокоєння в мені.

Приїхав додому, але там нікого не було, хоча зазвичай після дев’яти Соня вже поверталася. На кухні знайшов записку. У ній Соня повідомила, що ввечері, поки я був у ванній, прийшла смс від дівчини Вероніки з вдячністю за приголомшливу ніч.

Це зачепило її, тим більше, що останнім часом у нас не клеїлося і вона відчувала моє роздратування. Тому вона вирішила покинути мене.

Знаєте, спочатку я дуже зрадів. Вероніка стала залишатися у мене. Ми разом проводили час як на мене. А потім мене знову стало напружувати. У мене зникло особистий простір і час. Вероніка була завжди поруч і ми робили все разом. Вона стала ображатися, сваритися зі мною.

І вперше я пошкодував. Пожалів, що не цінував Соню, що кривдив її. Адже вона завжди давала мені свободу і час на самого себе. Але була поруч, коли це було потрібно.

Через рік, я порвав з Веронікою. Краса не врятувала відносини, якщо приправляти їх весь час сварками, докорами з обох сторін. Я немов подивився на себе з боку.

Тоді я вирішив зателефонувати Соні. Вона здивувалася дзвінку. Запитала, що у мене сталося. А на пропозицію випити разом кави, спочатку промовчала. Потім повідомила мені новину, що готується до весілля.

Так я залишився біля розбитого корита.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page