fbpx

І вишенька на торті – Зоряна та при надії, носить моєму чоловіку дитину. Далеко не кожна жінка у такому разі взагалі захоче бачити свого чоловіка. Тільки розлучення та повне ігнорування. Але це не мій випадок. Я у повній прострації. Чим, власне, і користується мій «чоловік» зараз, після 14 років сімейного життя. Я вже років 5 як «вию» у цих стінах. І з’ясувалося от що

І вишенька на торті – Зоряна та при надії, носить моєму чоловіку дитину. Далеко не кожна жінка у такому разі взагалі захоче бачити свого чоловіка. Тільки розлучення та повне ігнорування. Але це не мій випадок, я ніяк не можу прийняти ситуацію повністю і хочу докопатися до істини.

Чому, як таке взагалі могло статися? Я у повній прострації. Чим, власне, і користується мій «чоловік» зараз. Ось такі от справи. Після 14 років сімейного життя я дізнаюся, що мій чоловік Артем мені зраджує досить тривалий час.

Більше того, незабаром він знову стане татом, але дитина буде вже від іншої жінки. Це ні на що не налазить, а розповісти навіть нема кому, тому пишу сюди.

Ми вже маємо двох дітей. Ними займаюся тільки я, адже чоловік зайнятий фірмою і не має часу. А я ось присвятила себе збереженню сімейного вогнища. Пам’ятаєте, як усі обурювалися карантину спочатку? Що вийти з дому не можна, а в чотирьох стінах хочеться вити? Так ось, я вже років 5 як «вию» у цих стінах.

Розгубила подруг та знайомих. Мої професійні знання теж зникли. А тепер я ще й почала набирати вагу. Вік.

Натомість чоловік постійно у відрядженні, у барі, у спортзалі, на роботі. І, як з’ясувалося, ще й у своєї співробітниці буває. Цікаве життя у людини. Ми поговорили з ним про нашу ситуацію. І з’ясувалося от що.

Артем не проти розлучення, але пропонує не руйнувати сім’ю. До тієї жінки він продовжуватиме ходити: дитину без батька залишити ніяк не можна. Щодо поділу майна: його юристи не залишать мені нічого. А наших дітей він хоче лишити в себе. На няньку чи школу за кордоном грошей вистачить.

Виходить, страху у Артема немає. Ось і що мені тепер робити, лишити все як є? Адже альтернативні варіанти ще гірші. Що я сама, без грошей і з двома дітками робитиму?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page